שפע - העונה החדשה 420233
הכאה על חטא או תמרון יח"צני?
שפע - העונה החדשה 420262
חד משמעית, תמרון יחצני. וכזה שלא ילמד אותו כלום. מה זה בשבילו מאה אלף שקל? זו בדיחה. אני מאוד מקווה שהתביעה מצד שותפיו תעלה לו הרבה יותר. אספסוף עלוב נפש מסוגו הרי אין סיכוי שיתעלה לרמת אדם.
שפע - העונה החדשה 420266
אני לא חושב שהכסף משחק כאן תפקיד משמעותי. הוא אדם שנמצא במצב נוראי. אין אדם במדינה שלא התוודע לסיפור בימים האחרונים. הוא איבד את שמו הטוב והפך באחת ממצליחן לשנוא.
עכשיו זה הזמן לגלות אנושיות. כשהוא כבר למטה, זה לא הזמן להמשיך ולבעוט בו.
שפע - העונה החדשה 420267
אני בכלל לא בטוחה שהוא הפך לשנוא או שהוא במצב נוראי. וודאי לא שאין אדם במדינה שלא התוודע לסיפור. יש כאן המון גזענים שחושבים שהוא פעל ללא דופי, או לכל היותר בטפשות מסוימת. אין לי ספק שבסביבתו הקרובה יש רבים כאלה, ומרוב האחרים הוא ממילא לא מתרגש.
שפע - העונה החדשה 420269
אני לא מכיר אותו ולא יודע ממה הוא מתרגש, אבל הוא עבר השפלה ציבורית.
שפע - העונה החדשה 420268
זה בדיוק מה שהוא רצה להשיג בשלב זה: שירחמו על המיסכן. הטיפוס הרי לא השתנה; אולי הוא יזהר יותר בדבריו בגלל שנתקל במקל אבל מה שהופיע בתביע היה כנראה קצה הקרחון שביטא את התנהגותו.
שפע - העונה החדשה 420270
אני לא יודע מה הוא רצה להשיג או מהי התנהגותו הרגילה. עד כמה שידוע לי, האיש לא אנס, רוצח או פושע מועד (אלה מקבלים אצלנו כבוד). אני רק מתפלא כל פעם מחדש על כל ה''חברתיים'' שטוענים לאהבת האדם ובו-זמנית מפגינים כזה מחסור באהבה הזאת. האיש חטא, קיבל עונש ועבר השפלה ציבורית. מספיק. לא דורכים על אדם כשהוא בנפילה, ויש מספיק עוולות אחרות להילחם בהן.
שפע - העונה החדשה 420274
אתה צודק; הוא נכנס לתוך המטחנה של התיקשורת כשהיא מגלה אייטם. אני פשוט לא מרחם על הבחור; אני מניח שהוא גם יודע איך לנצל את התכונות הללו של התיקשורת.
שפע - העונה החדשה 420276
איזו השפלה ציבורית? יפה ראית שהוא עבר דבר כזה?
שפע - העונה החדשה 420281
עיתונים, טלוויזיה, רדיו.
שפע - העונה החדשה 420284
אבל איזו השפלה? דיווחו מה הוא אמר למתלוננת ועל התביעות נגדו. זה לא פשע שיש עמו קלון, עד כמה שידוע לי.
שפע - העונה החדשה 420285
טוב.
שפע - העונה החדשה 420304
תמרון כולל בימוי והעמדה, אומרים המומחים:

שפע - העונה החדשה 420317
מה הספור? הבחור פשוט רצה להתנצל. במקרה היה שם צלם ותאורה מתאימה (לא סתם פלאש). ובכלל לא ברור איך התמונה הגיעה ללמהרשת. אוף העיתונאים החטטנים האלה.
שפע - העונה החדשה 420318
הכל מיקרה. במיקרה נפלט לבחור המישפט המעודן שפתח את הסיפור ובמיקרה זה הגיע לעיתונות ולבית המישפט. האמת היא שהעיתונות אשמה ומלי שתבעה. סתם מעכירי אוירה.

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים