האנס הסדרתי בני סלע נמלט 421292
זה נשמע כמו בדיחה גרועה או סרט הוליוודי קלישאתי, אבל הנה מה ש-Ynet אומר בעניין:

"האנס הסדרתי בני סלע נמלט הבוקר (יום ו') מבית המשפט ברחוב וייצמן 1 בתל-אביב ומסתובב ברחבי העיר. מסיבה שעדיין אינה ברורה הצליח לחמוק מהשוטרים ששמרו עליו ולברוח. משטרת תל-אביב פתחה במצוד ענק אחריו בסיוע מסוק ומאות שוטרים ומתנדבים. סלע נשפט ל-‏35 שנות מאסר , לאחר שהורשע ב-‏14 עבירות מין שביצע בצעירות ובקטינות - העונש החמור ביותר שנגזר אי פעם על אנס בישראל.

בני סלע היה אמור להגיע לדיון בעניינו בבית הדין לעבודה ברחוב שוקן. אנשי שירות בתי הסוהר העבירו אותו לאנשי ליווי של משטרת תל-אביב ב"מעבר ניצן" ואלו הסיעו אותו לבית המשפט בתל-אביב עם עצור נוסף, שהורד בבית המשפט ברחוב וייצמן. שם ניצל סלע את ההזדמנות, הצליח לעלות את החומה בחצר העצורים ולברוח."

ועכשיו שאלה: בסרטים, וגם במציאות, רואים לעתים קרובות את העצירים מובאים לבית משפט כשידיהם כבולות מקדימה. לא ניסיתי אף פעם, אבל זה נראה לי מגביל הרבה פחות (גם כשזה מחובר לרגליים) מאשר ידיים כבולות מאחורה - בפרט, עם ידיים כבולות מאחורה אי אפשר "לעלות את החומה". למה במקרה של פושעים קיצוניים כמו בני סלע לא נוקטים באמצעי הזהירות הנוסף הזה?
האנס הסדרתי בני סלע נמלט 421312
נראה שהוא היה אמור להיות אזוק ברגליים, מה שהיה מונע ממנו את הבריחה - אבל לא עשו זאת. למען האמת, לא ברור לי מה היה הצורך ''לדון בעניינו'' בכלל. פסק הדין ניתן די מזמן, אא''ט.

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים