421675
לפני שנתיים בערך ישנתי בלילה והרגשתי רעידת אדמה נוראית וחזקה אמא שלי שהיתה אצלי נבהלה מאוד ולא האמינה זה היה בתשעה באב ביום שלישי צפיתי בטלויזיה וברדיו ולא היה דיווח העוצמה היתה חזקה ומאז אני תוהה מה באמת היה היה המסר אשמח לשחוח איתך באופן ישיר כמו כן קרו לי המון דברים מוזרים שאני לא מבינה מה עלי לעשות אני אמא חד הורית לשלושה ילדים. אשמח ליצור עימך קשר ולברר מה באמת קורה או שאני צריכה לעשות.
המובן מאליו 421680
מה זאת אומרת מה את צריכה לעשות? את צריכה לסדר שלא יהיו יותר רעידות אדמה! זה לא ברור?!
המובן מאליו 421683
מצטערת לא ברור לי .יחד עם כל זה באים חלומות מהעולם הבא שמראות לי תמונות יפות וקשות עם הרבה התלבטויות חלומות ואני מתעוררת בלילה .מרגישה שייש בבית שלי אנשים ותחושות מוזרות אנני מבינה את תגובתך לצערי אני מבקשר הסבר הגיוני לכל החלומות שמראים לי דברים כמו שראיתי את הילד שלי לפני שנולד בגיל 10 בערך היום הבן שלי בן 3 וממש קופי כמו ילדי .
המובן מאליו 421723
נסי את התוכנית של יובב כץ ברדיו, ימי שלישי בלילה (מחצות עד 2.00), "שנינו ביחד וכל אחד לחוד". חלק גדול מהתוכניות האלה - עם פסיכולוגים באולפן - עוסקות בפירוש חלומות.
וזה מזכיר לי 421725
לפני כמה שבועות התקשרה אלי מישהי כנראה בהשראת כתבה זאת ודיווחה לי שבעזרת תקשורים או חלומות היא רואה איפה בן לאדן נמצא.כששאלתי אותה איפה הוא נמצא היא ענתה לי שנראה לה שזה איפה שהוא בגבול פקיסטן ואפגניסטאן.
הערתי שזה לא בדיוק חדשות גדולות ומדהימות אבל היא התעקשה שהיא רואה איפה בדיוק הוא נמצא. הפניתי אותה לשגרירות האמריקנית אבל היא טענה שהיא כבר פנתה אליהם ( ביחד ,אני מנחש ,עם חמישה מליון בעלי תפיסה על חושית מארה''ב ) והללו לא גלו כל התלהבות מיוחדת .הפניתי אותה למוסד ,אבל היא אמרה לי שגם אליהם היא פנתה והללו לא גילו כל עניין מיוחד.
היא סיפרה שהיא פנתה לעוד אישים כמו פלאטו שרון (''שהפך לידיד'') אבל למרבית הצער אף אחד מהם לא יכל לעזור לה להעביר את המידע החשוב למי שצריך .
שאלתי אותה מה היא רוצה ממני והיא הסבירה שהיא מעוניינת ליצור קשר עים עותונאים שיכולים להעביר את המידע החשוב לציבור. אמרתי אין בעיות אבל האם היא יכולה להעביר לי בכתב את הפרטים המדוייקים של המיקום שהיא רואה.
התברר שגם זה בלתי אפשרי מסיבות טכניות של תפיסה על חושית שלא ירדתי לעומקן .
הרמתי ידיים ,בן לאדן יכול להישאר בטוח במקום מחבואו עוד זמן מה.
וזה מזכיר לי 421728
מעניין. גם אני מרגישה כמוה. אין איזה פרס על אינפורמציה בנושא?
אם גם את מרגישה כמוה 421732
שאת יודעת בדיוק איפה בן לאדן ,אז מן הסתם יש עוד רבים נוספים שמרגישים שגם הם יודעים איפה בן לאדן .
וזאת אולי הסיבה לתגובות הלא נלהבות.
אם גם את מרגישה כמוה 421733
כן, אבל תראה - לי *באמת* יש תפיסה על חושית. אני *רואה בבירור* שאתה נמצא בישראל, וכך גם דובי קננגיסר והחשמנית. שלושה אנשים שאינני מכירה. האין זו הוכחה שאני יודעת על מה אני מדברת?
אם גם את מרגישה כמוה 421843
shows what you know...
אם גם את מרגישה כמוה 421845
אתה חולק עליי? אתה באמת לא יודע איפה אתה???
אגב דובי 421888
האם "מלאך נקמות " בפורום YNET זה אתה? משום מה יש רושם כזה.
אגב דובי 421892
בפעמים הספורות שאני מגיב בפורומים של Yנט (בדרך כלל זה על משהו שצץ בעמוד הראשי של Yנט, כי אני לא טורח ממש להכנס לקהילות בדלת הראשית), אני כותב תחת השם אב"נ (למה? ככה). שם כמו מלאך נקמות זה ממה לא הסטייל שלי.

למה יש לך רושם כזה?
משום מה הסגנון הזכיר את זה 421894
שלך במיטבך.
אבל לא חשוב עזוב את זה.
משום מה הסגנון הזכיר את זה 421896
אולי תפסיקו עם המנהג הזה לכתוב את ההתחלה של המשפט בכותרת? זה קצת מבלבל, בעיקר מפני שלא תתמיד מסתכלים על הכותרת אלא הולכים ישר לתגובה (פעם חשבתי שזה רק אני, אבל זה לא רק אני).
משום מה הסגנון הזכיר את זה 421897
זה לא רק אתה.

כנראה מנהג YNetי. שם חייבים כותרת, לא? ובאייל היא מורשת לתגובות הבנות...
וזה מזכיר לי 421864
איך להתקשר עם השגרירות האמריקאית - ידוע
איך להתקשר עם פלאטו - גם ידוע
אבל איך מתקשרים למוסד?
וזה מזכיר לי 421867
יש למוסד אתר, http://www.mossad.gov.il/Mohr ויש לו טופס יצירת קשר https://www.mossad.gov.il/Mohr/MohrTopNav/MohrContact...
אל חשש את בידים טובות 423922
אני מרגיש שהאנרגיות אצלך מאוד חזקות וכנראה יש התנגשות בין הכח הפנימי לאמת הקוסמית ששולחת לך סימנים שכדאי מאוד לבדוק אותם.
אני הייתי מציע כטיפול ראשוני לשלוח סכום שש ספרתי לחשבון בנק 44929.
אל חשש את בידים טובות 423928
חוששתני שהיא תחתום על הצ'ק ב-ל.. שם בדוי.
אל חשש את בידים טובות 423937
על העברה בנקאית היא יכולה לחתום מצידי בכל שם בדוי שרק תבחר.
אל חשש את בידים טובות 423938
וזה יעבור?
אל חשש את בידים טובות 611025
לא אמור לעבוד. לפחות בסכומים גדולים, ישוו את החתימה לדוגמת חתימתך.

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים