כולם מכחישים 425223
גם אסד מכחיש: http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3342153,00.h...

נראה לי הגיוני. אור השמש הוא בדרך כלל לא המחטא הטוב ביותר עבור דיפלומטיה כזו, אלא הוא שקול יותר לשתיית חומר הלבנה.
כולם מכחישים 425225
מה שחסר עכשיו זה רק צילום של אולמרט ואסד מצטלמים בלחיצת ידיים מחוייכת ואומרים במקהלה, ''לא הייתה פגישה, לא נלחץ ידים, לא נגיע לשום הסכמות''.
כולם מכחישים 425228
למנהיגים במדינות מערביות יש קושי לשקר שקרים בעלי אופי טכני שניתן להפריך בקלות ובמהירות. אם גם בישראל וגם בגרמניה מכחישים - הידיעה לא נכונה.

בנוסף, מה האינטרס של משרד החוץ הגרמני למעול באמון הצדדים? ואם ההדלפה היא יוזמה פרטית, האם המדליף לא היה מקבל תמורה טובה יותר מכלי תקשורת גרמני?
כולם מכחישים 425234
בטרמינולוגיה שלי אין "אינטרס של משרד החוץ הגרמני", יש אינטרסים של אנשים (דיון 1430). האינטרס של המדליף האלמוני-בינתיים, לפי פרשנות-האינסטנט שלי, זה לטרפד את השיחות. לכן, לא מדובר כאן בהכרח בתמורה כספית, אלא דווקא במימוש אינטרס, ואין לי הסבר מספק את הדעת למה דווקא באל-ערבייה ולא בכלי תקשורת אחר, ואני לא נזקק בינתיים להסבר כזה.
כולם מכחישים 425240
לא התכוונתי לכסף, אלא לקשרים אישיים שיש בהם מרכיב של תן וקח בין פקידים בכירים ועתונאים. סביר יותר שבכיר גרמני הרוצה לסחור במידע, יעשה זאת עם עתונאי מקורב לו, ולאו דווקא עם רשת ערבית.

האם ידוע היכן שהה אסד בשעה שאולמרט קפץ לביקור בירדן? מה הייתה מטרת ביקורו של אולמרט בירדן? לשמוע מהמלך שצריך להזדרז... קשה להאמין. פגישה אישית בירדן נראית לי ערוץ תקשורת הגיוני יותר לברור כוונותיו של אסד מאשר "איגרת".

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים