קהלני לא המציא את התפקיד אלא נבחר אליו בזכות התאמתו 425278
אתה יכול לתמוך או להתנגד להנחלת ערכים לבני הנוער, אבל לא מדובר בהעברת דעתו הפוליטית של קהלני. הוא לא מונה לתפקיד בזכות דעותיו הפוליטיות לא בזכות עברו כתא"ל וכבעל עיטור הגבורה.
מה שכן חמור, הוא הנסיון הנואל של ר', התוקף את קהלני תחת עילום שם, אבל בעצם הוא אינו כל כך תמים, אלא שליחו של עמיר פרץ, שכידוע רצה - במסגרת הבחירות הקרובות ב"עבודה" - להתחנף לקיבוצים - ולשם כך רוצה "בעדינות" אופיינית להבאיש את ריחו של קהלני כדי שיוכל לנפנף אותו מהתפקיד ולמנות במקומו את החלאה המתקראת "יואל מרשק", שבתפקידו הנוכחי "ראש אגף המשימות בתנועה הקיבוצית" הוא עושה כל שביכולתו כדי לעורר פרובוקציות ולהבאיש את ריחם של יהודים החיים בנחלת אבותיהם, ולמרר את חייהם , כולל ניסור עצי זית כדי להעליל עלילות דם (או שמא נאמר עלילות שמן) עליהם.
הבעיה שלו שהוא נתפס "על חם":http://www.makorrishon.net/show.asp?id=11951
ואז הוא פתאום "לא יודע מי כורת את העצים"...

ועוד על עלילות החלאה: הוא "הותקף" ע"י "מחתרת יהודית חדשה"
http://news.walla.co.il/?w=//891135 רק שהוא לא שם לב שה"ההתקפה" צולמה בוידאו, שמוכיח שלא התקפה ולא נעליים...
ואחרון (לפעם זאת): הנבזה הזה היה מעורב ב"בישול" התקשורתי השקרי של "צעדת" ויקי כנפו http://www.idi.org.il/hebrew/seventheye/seventheye.a...

בקיצור, הלך הזרזיר אצל העורב... הוא ופרץ מתאימים זה לזה כמו כפפה רקובה ליד נמקה...
קהלני לא המציא את התפקיד אלא נבחר אליו בזכות התאמתו 425295
מתוך הערת המערכת במאמר: "מאמר זה נכתב בסוף חודש ספטמבר, טרם הדיבורים והניסיונות להדיח את אביגדור קהלני מתפקידו." האשם בדחיית הפרסום הוא בנו, חברי המערכת, לא במחבר.
קהלני לא המציא את התפקיד אלא נבחר אליו בזכות התאמתו 425377
אבל לפחות לאייל יש את הכבוד להיות כלי מרכזי במזימתו של עמיר פרץ. סוף סוף קצת הכרה ממסדית!
קהלני לא המציא את התפקיד אלא נבחר אליו בזכות התאמתו 425380
אתה חושב שיצא לנו משהו מזה? אולי ג'ובים במשרד הביטחון, או ג'ובות?
קהלני לא המציא את התפקיד אלא נבחר אליו בזכות התאמתו 425403
אני לא עד כדי כך תמים כדי להאמין שפרץ ,שלף'' את המהלך ללא תכנון מוקדם.
קהלני לא המציא את התפקיד אלא נבחר אליו בזכות התאמתו 425407
הרי זה ברור. אתה שליח של קהלני הנלחם על משרתו.

דהיינו, אלמוני שמאשים אלמוני אחר (שפרטיו שמורים במערכת כאמור) זה מצב קצת מצחיק. (מצד שני, גם לא נמסור את פרטי הכותב ללא-אלמוני)
קהלני לא המציא את התפקיד אלא נבחר אליו בזכות התאמתו 425424
נו באמת, איזו היתממות. הכותב כתב במפורש "מי ייתן וישכיל מרשק לבנות מחדש את האגף ברוחו המקורית – "עם בונה צבא בונה עם" – כביטוי לקונסטרוקטיביזם שהיה עמוד תווך כל־כך חשוב בציונות" - חוץ מזה שזו ערימת הבלים המריחים למרחוק מסירחון סוציאליסטי ומפא"יניקי (שלא לומר פוסט-מודרניסטי), זה גם מעיד כאלף עדים על כך שהנ"ל היה מודע - ותומך - בתכנית להעמיד את החלאה המתקראת "יואל מרשק" (תזכורת - http://www.shechem.org/interact/publish/article_215....) כפוליטרוק צה"לי - בהמשך לאביו, בני מרשק, שהיה פוליטרוק לא פחות מחליא והיה הרוח החיה מאחורי ה"סזון" http://mizkar.ios.st/Front/Newsnet/reports.asp?repor...
קהלני לא המציא את התפקיד אלא נבחר אליו בזכות התאמתו 425425
כאמור, התוספת הזו התווספה לאחר שהמאמר נשלח למערכת.

מצד שני, פתאום נפל לי האסימון והבנתי עם מי אני מדבר כאן, וגם הבנתי שדיאלוג, כרגיל, לא יהיה פה.
ה-idan החדש 425431
בלי להיות חבר מערכת, אני מסוגל להבין שיש למאמר ארבעה חלקים שמופרדים מבחינת המבנה והתוכן: הכותרת ("בדם ואש, ובתקציב ממשלתי"), המבוא ("האם יש בסיס ... בדיוק את זה."), הדיסקלמייר ("מאמר זה נכתב ... כל־כך חשוב בציונות.") וגוף המאמר ("שמי ר' ואני מחנך... בצורה שונה לגמרי."). ברור שהדיסקלמייר נכתב אחרי הפיטורין של קהלני ומינויו של מרשק, ולכן לא בלתי סביר לקבל את עמדת המערכת ש*גוף המאמר* אכן נכתב לפני וללא ידיעה, וכל ציטוט מתוך הדיסקלימייר לא ממש מפריך את העמדה הזאת.
ה-idan החדש 425432
תגובה 425425 , הסיפא.

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים