אני פה בגלל אישתי 429350
הפינוק העיקרי שאני משלם עבורו זה שקט מאישתי.
אני שולח אותה לקניון ביום שישי בבוקר לקנות לעצמה משהו יפה ויש לי כמה שעות לעצמי.

בזמן האחרון היא נכנסה חזק לקטע של בישול גורמה. זאת אומרת ציוד לבישול גורמה. היא לא מבשלת כי זה הורס לה את הציפורניים.
הכל התחיל כשהחלטתי שצריך לקנות סיר חדש. חשבתי על סיר נירוסטה פשוט כזה, סולתם או משהו, שיהיה מקום לתפוחי אדמה של הפירה להתבשל בכבוד. בקופה הצליחו לשכנע את האישה לקנות מולין שזה מין מכשיר שמועך תפוחי אדמה וגם מסנן אותם וככה יוצא פירה בלי גושים. איך שיכנעו אותה? נתנו לה ווק במתנה, מבצע, יש אלף כמוהו.

אחרי יומיים היא גילתה שבשביל להקפיץ דברים בווק צריך לחתוך אותם דק דק אז היא קנתה סכין שף עם ידית ירוקה ב 500 שקל ובוצ'ר בלוק ב 200 שיהיה לה על מה לחתוך ומנדולינה, שעושה את מה שהסכין מנסה לעשות רק הרבה יותר מהר ויותר בזול ויותר מדויק ולא חותכת את הקצה של האצבע תוך כדי.

אחרי זה היא עשתה קורס חיתוך ירקות באיזו חנות וחזרה משם עם משחיז סכינים וסכין קטנה לירקות וסכין עקומה לפירות וסכין גמישה לדגים ועוד אחת ארוכה עם קצה מעוגל בשביל עוגות ומגנט גדול כדי לתלות את כל הסכינים על הקיר (הקורס עלה 150, הסכינים 1100).

אחרי זה השכנה שלנו שכנעה אותה שבשביל להקפיץ דברים בווק צריכים כיריים עם להבה מיוחדת אז החלפנו כיריים, 3000 שקל בשביל 70 סנטימטר נירוסטה עם להבת ווק ולהבת זום. מה זה להבת זום? גם אני לא ידעתי. להבת זום זו להבה קטנה מאוד שיכולה לעשות יופי של תבשילים אם שמים אותם בסיר כתום שעולה 700 שקל ושוקל 30 קילו אז היא קנתה אחד וגם קלחת נחושת עם ידית באורך 40 סנטימטר, שיהיה בבית.
אחרי זה היא קנתה קיטשן איד כתום כדי שיתאים לסיר.

עררב אחד ניסיתי להכין ביצה בסיר הכתום. הביצה יצאה יופי אבל כשרחצתי אותו שברתי את הכיור, אז היא התקינה כיור כפול מנירוסטה עם משטח טפטוף וטוחן אשפה (היה במבצע בנגב קרמיקה). אחרי זה היא החליטה שהכיור הישן היה מאוד יקר לליבה (משהו עם איבוד הבתולים, לא הצלחתי להבין) אז היא קנתה פלנצ'ה ואבן שמוט כדי להרגיש טוב עם עצמה.

בכל אופן, משטח הטפטוף גמר סופית את כל המקום על השיש (הבוצ'ר והקיטשן אייד לא השאירו הרבה) אז נאלצנו להחליף מטבח ומקרר. למה מקרר? כי אי אפשר מטבח חדש עם מקרר ישן.

בעוד חודשיים אנחנו אמורים לקבל את המטבח החדש ואז נצטרך להחליף מדיח (שלנו סתם עומד ובמטבח החדש יש הכנה לאינטגרלי) ותנור (שלנו 60 סנטימטר ובמטבח החדש יש יחידת בילד אין של 90)

לא נורא, עוד מעט משתחררת לי הקרן השתלמות. אמנם קוויתי להחליף אוטו אבל גם מטבח זה טוב. העיקר להחליף משהו.
אני פה בגלל אישתי 429351
הרבה יותר זול להחליף אישה.
אני פה בגלל אישתי 429411
אל תהיה בטוח. אם הטעם שלו נוטה לנשים יקרות כל כך, אין לדעת מי תהיה הבאה.
אני פה בגלל אישתי 429413
שכ"ג שכח להשלים את המשפט. כוונתו היתה: "הרבה יותר זול להחליף את האשה בעוזרת בית".
אני פה בגלל אישתי 429417
ייתכן, אבל אם מתחתנים עם עוזרת בית היא עלולה להתגלות בתור יקרה ביותר גם כן.
אני פה בגלל אישתי 429488
השתגעת? לא להתחתן אלא לשלם לה משכורת רעב ועוד לגרום לה רגשי אשמה על שלא ניקתה את החלונות ושנתגלו שלושה גושים בקוטר 2.5 מ"מ בפירה. שכ"ג לא מתחתן אפילו עם החתול אחרי 40 שנה של חיים ביחד, אז שהוא יתחתן עם העוזרת?
אני פה בגלל אישתי 429440
אני מחזיק גם אישה וגם עוזרת בית וגם שני ילדים.
הייתי מוותר על האישה אבל הילדים קשורים אליה וגם חצי מהדירה והירושה העתידית של ההורים שלה (את הירושה העתידית של ההורים שלי הם ביזבזו על וישניאק זול, גובלנים ונסיעות לטימישוארה).
אני פה בגלל אישתי 429588
מעניין מה הייתה מדיניות ההחזרה בתקופה שהיו קונים את הנשים (תקופת המקרא, בתקופת הזמנות הכלה בדואר). אני מבין שהיה "שברת שילמת", אז החזר מלא אי-אפשר היה אחרי ליל הכלולות, אבל בטח היה מותר אחרי שבועיים לחזור כדי להתמקח מחדש על המחיר, לצעוק שסידרו אותך ודפקו אותך, שהיא אוכלת שמן, שהאחים שלך לא יקנו אצלו אם הוא לא יתן החזר. מעניין אם היו מחזירים מזומן או מתעקשים על store credit. מעניין גם אם אפשר היה להעמיד פנים שמצלמים את החתונה לערוץ הקהילתי בכדי להוריד את המחיר.
אני פה בגלל אישתי 430033
מדיניות ההחזרה? קודם כל, אי אפשר להחזיר אם קונים בסוף עונה או במכירות כלליות.
שנית, במכירה רגילה אפשר להחזיר תוך שבועיים בתנאי שלא השתמשת.
אני פה בגלל אישתי 430047
המממ... יעקב אבינו חזר והתלונן, והתשובה שהוא קיבל היתה שאם הוא ישלם פעם נוספת את המחיר המקורי הוא יוכל לזכות גם בסחורה שעליה הוסכם מלכתחילה.
אני פה בגלל אישתי 431896
זה חזרה לחנות לשם חיזור חוזר, לא החזרה של המוצר.
אני פה בגלל אישתי 431903
הוא רצה להחזיר את המוצר שקיבל, ולקבל את המוצר שהזמין, אבל כמו בתוכנות, אמרו לו שעצם הפתיחה מהווה הסכמה לתנאים.
אני פה בגלל אישתי 431918
אכן, אין תוכנה כברה.

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים