מלכת הקוסמים 435244
כתוצאה מהתוכנית "אורי גלר מחפש יורש " מצאה את עצמה אגודת הקוסמים, בדרך כלל אירגון דיסקרטי ושומר סוד, בסחרור חסר תקדים של סיכסוכים פנימיים חסרי תקדים שהביאו להאשמות הדדיות בין הקוסמים ובעיקר כנגד יושבת ראש האגודה,המוציאה לאור והקוסמת הכמעט יחידה בישראל דליה פלד .

להלן ראיון מקיף עם מלכת הקוסמים הישראלית על הקריירה שלה כמו"לית מצליחה מצד אחד שביו השאר הביאה לשפה העברית את סדרת הקומיקס אסטריקס ,וכקוסמת ונשיאת אגודת הקוסמים מאידך על עולם הקוסמים השראלי המסובך והמסוכסך וגם לראשונה מחווה את דעתה על כישורי הקוסמות המקצועיים של אורי גלר.
ראו:
מלכת הקוסמים
דרוש עורך, דחוף 435248
הטקסטים בבלוג שלך ממש לא קריאים. למה אתה לא יכול להשתמש באותו פונט לכל המאמר? למה הטקסט כל הזמן קופץ מפונט לפונט, מסגנון לסגנון, מנושא לנושא, מרעיון לרעיון. למה אתה מרגיש צורך לחזור על עצמך? הפוסט היה יוצא הרבה יותר טוב בלי 20% מהטקסט.
דרוש עורך, דחוף 435249
אני דוקא לא רואה שהוא ''קופץ מפונט לפונט''. יש פונט אחד המשמש לפתיחה ולשאלות והתשובות שבמסגרת הראיון, ופונט אחר שמשמש לשאר חלקי המאמר. הבעיה היא, אם כבר, בשגיאות הקלדה, אבל זאת בעיה של כל הרשת ולא רק של אלי.
דרוש עורך, דחוף 435252
אנחנו כנראה לא קוראים את אותו מאמר. זה מה שאני רואה http://www.geocities.com/almoni1032/eshed1.JPG http://www.geocities.com/almoni1032/eshed2.JPG
מלכת הקוסמים 435251
"באותה תקופה בשנות השמונים היה יקר מאוד להוציא ספר כמו אסטריקס. הטכנולוגיות של ההוצאה לאור היו פרימיטיביות יותר. בשלב מסויים הספרים של אסטריקס כבר לא כיסו את עצמם ובצער רב הפסקנו להוציא אותם לאור."

ומה המצב כיום? רוב ספרי אסטריקס טרם תורגמו לעברית, ואני חושד שהשוק עדיין קיים.

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים