האם יצאת מדעתך? 436869
רק אדם שאיננו יהודי ויש לו רצון חסר שליטה להשמיד את ישראל בדרכים דיפלומטיות ובמתק שפתיים של מאמרים שיש בהם כביכול כדי לסייע לכלל הישראלי בחייו יכתוב בתצורה שכזו- אולם לא צריך להיות חד עין כדי לראות שהכותב מסתכל על העניין בעניים שמאלניות בעלות רשתית היונקת מתרבות המערב שכל כולה עומדת על הזהות הנוצרית- בין אם לזהות הזו צורפו ענייני הדת המובהקים, ובין אם נותרה ללא אותם עניינים-אך עם כל היתר. מכל מקום זהות זו שנאה מאז ומתמיד שנאת מוות את הישות היהודית- וכן הכותב, ואולי אפילו בשלא יודעין, אימץ יחד עם זהותו המערבית את אותה השנאה. איך שלא יהיה, המאמר נגוע בחוסר אובייקטיביות משווע.
ומה אתך? האמנם נציג התבונה והמתינות הנך? 436873
הפרופסור אורנן יהודי הוא גם יהודי. עצתי לך: שמור נפשך מן הבורות המעורבת בשחצנות ובהתלהמות, ואל תחרוץ משפט על אנשים שאינך יודע עליהם דבר וחצי דבר. התנהגות שכזו אינה הולמת את המקצוע שאתה טוען כי אתה אוחז בו.

עוזי אורנן [ויקיפדיה]

מעניין, על איזו אסכולה נמנה אתה, קולגה יקר? האם דבריך אלה, הקשים עד מאוד - קשורים באופן כלשהו במה שלמדת במסגרת מקצועך? אם כן - הבא נא מראי מקום, ואם לא קשה - צרף נא כמה ציטוטים מושכלים, למען תחזינה עינינו ותחזקנה רשתותינו.
ומה אתך? האמנם נציג התבונה והמתינות הנך? 436895
האסכולה הליטאית, מן הסתם. ציטוט ידוע אחד הוא ''היזראלים שופכים את דמי על לא עוול בכפי''.

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים