חסר ציון זמן 437039
מתי בודקים את מספר התגובות? הרי בכל רגע ניתן להוסיף תגובות נוספות, כך שיהיה אפשר לדעת בוודאות מי ניחש נכון בשתי אפשרויות:
1. האתר מכריז על סגירה.
2. יש יותר מ- 9999 תגובות.
חסר ציון זמן 437054
האתר אכן ייסגר למשך דקה סמלית, בשעה 11 בדיוק. הקוראים מתבקשים לעמוד במשך דקה זו.
חסר ציון זמן 437123
חייב להיות בנמצא מדע ''חייהם ומותם של פתילים ונושאים בפורומים אינטרנטים'', שהרי לא ייתכן שלאור עושר כה רב של מידע בתחום זה (כל הפורומים באינטרנט), וריבוי העוסקים בו (כל המגיבים בפורומים האלו), לא תיווצר מגמה למיסוד התחום ועידוד מחקר מדעי מסודר בו.

לכשתימצא הדיסציפלינה הזו, קל וחומר שיימצאו מומחים בתחום זה, שיוכלו לשמש כיועצים בכירים לצוות האייל בבואם לקבוע את שעת מותו של פתיל או נושא, ולמדוד את אורכו ברגע המוות.

כמובן שכל תגובה נוספת לאחר זמן זה שקולה לחרחורי הגסיסה של הגוף, או פעולות לא רצוניות של שרירים ועצבים בגוף ברגע המוות או מייד אחריו.

ולכן לשאלתך, כל מה שנותר לעשות הוא למצוא מומחה בתחום ''פתילים ונושאים בפורומים אינטרנטים'', ולשאול לדעתו המקצועית בעניין.
חסר ציון זמן 437247
השאלה היא האם קצב גידול מס' ההודעות נשאר זהה, או שאולי הוא קטן, וכך מספר התגובות יכול להמשיך לעלות באופן מתמיד, ועדין לא לעבור את קו ה-‏9999 אלא רק לשאוף אליו.
חסר ציון זמן 437250
היות והודעות באות במנות בדידות, לא תיתכן עליה מתמדת במספר ההודעות ללא חציית קו ה9999.
חסר ציון זמן 437351
אפשר להניח שאחרי שהשמש תהפוך לסופר-נובה לא יגיעו עוד הודעות, ולכן כן תיתכן עליה מתמדת במספר ההודעות (עד אותו ארוע) בלי חציית הקו.
חסר ציון זמן 437399
שום סופרנובה עוד לא הצליחה לעצור דיון בלבניסטי.

נ.ב. כמדומני השמש שלנו הולכת להפוך לענק אדום ולאחר מכן לננס לבן, סופרנובה, בדומה לשינויי עמדה לגבי השוק החופשי, אינם נראים באופק.
חסר ציון זמן 437427
אתה צודק בנ.ב.
חסר ציון זמן 437428
וגם במשפט שמעליו.
חסר ציון זמן 437429
כן, אבל שם הוא צודק באופן ריק: אף סופרנובה עוד לא ניסתה ברצינות.
חסר ציון זמן 437430
ברור, הן ויתרו מראש.
חסר ציון זמן 438148
3. הסקר נעלם מרשימת 'סקרים קודמים' בדף הראשי, כלומר - בעוד חמישה סקרים.
מאז תחילת 2006 מפרסמים באייל סקר בערך כל שבועיים, אבל בשלושה החודשים האחרונים פרסמו סקר כל חודש. סביר שהסקר הזה ירד מהעמוד הראשי תוך שלושה חודשים, אלא אם מישהו מחברי המערכת שותף לקשר ואז 'יצוצו' חמישה סקרים פתאומיים תוך שבועיים, או לחילופין - הסקר ייתקע ברשימת 'צועדים בראש' או 'דיונים אקראיים'.

תוך כמה זמן ירד סקר זה מהעמוד הראשי?
שבוע (מי שאמור למחוק את הסקר ולהשכיח את קיומו עדיין בחו"ל)
חודש (לכבוד יום השואה\יום הזיכרון\יום העצמאות\יום ירושלים\שבועות יצוצו במפתיע סקרים לגיטימיים שתוכננו מראש ואין להם שום קשר למרתון ההימורים במערכת האייל)
שנה (מהמרי 'יותר' גייסו לובי חזק לעיכוב סקרים חדשים.)
לעולם לא (מהמר '1000-9999' פזיז יצליח לעורר דיון לוהט שיימשך עד ששרתי האייל יקרסו תחת העומס.)
<אפשרות הומוריסטית>

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים