למה צריך שוטרים? 442506
אם יש משהו שאני לא מבין זה ההתעקשות של המשטרה על נוכחות במגרשים.
מדוע לא להניח את כל אחריות לפתחן של הקבוצות המארחות? הקבוצות יקבלו על עצמן את כל האחריות על מה שקורה בתחום המגרש - גם מבחינת ההוצאות, וגם מבחינת כוחות אבטחה וסידור. אם המשטרה מתעקשת לשמור על "הסדר הציבורי", היא תוכל לעשות את זה מחוץ לתחומי האיצטדיון.
למה צריך שוטרים? 442515
המשטרה צריכה לאכוף את החוק בכל מקום שיש פשע.
למה צריך שוטרים? 442532
אז אולי גם אני צריך לשכור שוטרים שיעמדו בפתח הגינה שלי וימנעו מפרחחים מלהיכנס.

כדי לשמור על סדר לא צריך שוטרים, סדרנים ומאבטחים יספיקו. מה עוד שניתן יהיה לאלף את הסוררים שבין האוהדים ע''י הכנסתם לרשימות שחורות ואפלות.
למה צריך שוטרים? 442541
אם מדובר בשוטרים של ממש, הם עובדים בשירות המשטרה וספק אם אתה, כאדם פרטי, יכול לשכור אותם *כשוטרים*, במדים, עם נשק שסופק להם ע"י המשטרה (?) ועם סמכויות של שוטרים.

אנשים עשירים באמת שוכרים לפעמים מאבטחים לבתיהם, באמצעות חברות השמירה, אלא שאלה, אא"ט, אינם מורשים לבצע מעצר כהלכתו, לאזוק את הגנבים והפורצים, להכניס אותם לחדר המעצר בתחנת המשטרה, לתחקר אותם וכו'.
למה צריך שוטרים? 442561
ודאי שאתה יכול, אם אתה מארגן ארוע גדול מספיק. ארקדי גיידמאק שוכר אותם לאבטח את משחקי הכדורגל ואת הארועים שלו בפארק. האבטחה של הדורגל אינה במסגרת עבודת שיטור אלא היא סוג של שעות נוספות שהשוטרים עושים ומשולמת ע''י הקבוצות, ויתכן שתוספת השכר הזו היא חלק מחוסר המוטיבציה במשטרה לתת לחברות אבטחה לאבטח שם.
למה צריך שוטרים? 442685
טעית. האנשים הללו יודעים להכות וגם מכים.
למה צריך שוטרים? 442545
גם בעיניי זה רעיון נפלא, אבל למען האמת התכנסות של כל כך הרבה אנשים במקום אחד מחייבת שמירה משטרתית מחשש לפיגועים.

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים