ארון הברית 443857
קודם כל אני שמח לראות שעדין נבואתו של ירמיהו מוכחת כשקרית וישנם המון תגובות לענין ארון הברית אשר היוה הווה ויהוה תמיד מוקד התעניינות מרכזי בעם ישראל ובעמים כולם.:-)
ארון הברית הוחבא ע"י אדם\מלאך\כרוב בדרגת קדושה או טומאה מאוד מאוד גבוהה אולי השטן\אשמדאי\ירמיהו\עובד שטן בעצמו.
כמו שהיו בעבר וישנם בהווה עובדי אלהים כמשה ואהרון היו בעבר וישנם גם היום עובדי שטן.
ארון הברית היה פעם אחת בשבי הפלישתים וחזר לישראל לאחר מכות שקיבלו הפלישתים הטמאים מהארון הקדוש , אך ראו מה היה קורה אילו ירמיהו היה נותן את הארון לפלישתים בשנית ומלמד אותם איך לנהוג בארון בטהרה ?
הם לא היו נפגעים יותר - נכון ?
אז הארון לא יכול להיות מוחבא כל כך הרבה שנים ללא גילוי - אז בואו נניח שהוא מזמן ירמיהו התגלה ומאז עובדים אותו בגלוי . אז איפה הוא צריך להיות ....ממממ...לעניות דעתי בתוך הכעבה המוסלמית במכה הקיימת עוד הרבה לפני בוא מוחמד למכה .. הלוא מסתובבים שם בקדושה רחוצי רגלים וידים וגלוחי ראש כמנהג כוהני בית המקדש מליונים של מוסלמים מקיפים את ארון הברית.הם עצמם יודעים\ לא יודעים מה נמצא בתוך הכעבה. ישנה אבן המיוחסת לעקדת ישמעל\יצחק החותמת את הכעבה, בדיוק כפי שהארון היה בקודש הקודשים בבית המקדש.וראו נא ראו את גורל ערב הסעודית בעלת האבן בהווה. ערב הסעודית מתברכת בשפע כלכלי אשר מדינת ישראל יכולה רק להתקנא בו.
זה לא סוד שארון הברית מביא שגשוג לבעלים שלו כמו "מנורת אלדין" הכרובים אשר על הארון כרובים אמיתים המה ועושי רצון בעליהם.
אך לדעתי ירמיהו חתם את הכעבה באבן הזאת והשביע בני אדם להסתובב סביבה לעולמי עד .
בואו נקווה שיום אחד יקרה מקרה שהכרובים הבוגדנים הללו יחזרו בתשובה ויחזרו לאיש אשר המה חייבים להשמע לו הלא הוא המשיח.
ארון הברית הוא גם ההוכחה לכך שאדם יגיע יום אחד עם אדם נוסף הלא הוא אליהו - וההוכחה שלהם לעם ישראל תהיה הראיה לארון הברית - לוחות הברית כתובות באצבע אלהים - ספר התורה כתוב בכתב ידו של משה רעיה מהמנה - וכמובן שמן המשחה אשר אליהו ימשח בה את האדם שיקרא משיח על שם שמן המשחה הנ"ל ורק הנ"ל.

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים