שאלה למערכת 444513
"
במסגרת העימותים הקשים בין הפת"ח לחמס ברצועת עזה החלו ארגוני מחבלים לשגר טילים לעבר ישובים ישראלים מסביב לעזה על מנת, כנראה, לגרור את ישראל לעימות."

זה פרשנות שלכם או ציטוט של מישהו?
שאלה למערכת 444514
במסגרת ההיטפשות הכללית, דיעה, פרשנות, חדשות ובכלל מי יודע מכל הֳבֶלֶל הרב מה נכון ומה לא, בכל מקרה תכנית "ההתכנסות" הדינמית מֶעצמה התחילה, או טו טו יהודה ושומרון מתעוררים, מישור החוף, שדרות, צפון הארץ ומרכזה, טילים ורקטות יכסו חלקית את השמיים בגובה רב ובינוני, ממש תחזית מזג האויר.

הנה באים ימים רעים, וכי ניתן להחכים אחרת?
שאלה למערכת 444515
לשאלתך הישירה - זו הפרשנות המקובלת בכל אמצעי התקשורת מעתון הארץ ועד תיק דבקה ואפילו ערוצים ערביים (לכל אחד מהם יש תת פרשנויות שונות כמובן אך זה כבר משהו אחר).
המילה 'החלו' מתייחסת כמובן לכוונת המשגרים ולא לתחילת עונת השיגורים.

אם מדובר כפי שאני חושד וחושש בסתם פרובוקציה על מנת לחדד עמדה פוליטית אני אפנה לך את הבמה.
הכנראה רומז שזו פרשנות 444564
כל אמצעי התקשורת יוצאים מנקודת הנחה שהם רוצים לגרור את ישראל לעימות, וכנראה הכותב שחה עם הזרם.
לדעתי זו יכולה להיות אחת ממכלול גדול של סיבות, שקשה יהיה לנקוב באחת שתהיה האמיתית, בין היתר בגלל שייתכן שכל אחד ממשגרי הטילים חושב על משהו אחר.
למעשה, הסיבה גם לא כל כך משנה. יש עובדות בשטח, וצריך לפעול לפיהן בלי קשר למה שעובר לאחראים על ארגוני הטרור בראש (הגיע הזמן להתנתקות מנטלית, לא?).
שאלה למערכת 444566
כשאני רואה על מדף בחנות מוצר שצמוד לו תג מחיר, אני לא מחפש קוראת בקפה שתסייע בזיהוי האינטרסים הסמויים של בעל החנות. אם כתוב על התג 13.99, כנראה שזה מה שהמוכר רוצה. (יתכן כמובן שהמוצר הזה הוא הארנק שלי, שהמוכר הוציא לי מהכיס לפני רגע, ואז אני אעדיף לרסק את החנות מאשר לשלם. אבל מרגע שיש תג מחיר, הידעונית תצטרך למצוא מישהו אחר שמעוניין במידע שלה; אולי מערכת של איזה עיתון יומי).

"אחמד יוסף, בכיר חמאס ועוזרו המדיני של ראש הממשלה הפלשתינית, איסמעיל הנייה, אמר אתמול ל"הארץ": אם ישראל תסכים להפסקת אש זמנית ("תהדיה") בגדה, שמשמעותה הפסקת המעצרים על ידי צה"ל, ממשלת האחדות הפלשתינית תצליח להביא את כל הפלגים להפסקת אש כוללת - גם בעזה."

שאלה למערכת 445522
Thats a good question but it all depends on how you explain the true meaning of the article

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים