אם מותר לשאול 445214
מדוע הוסרו מדיון 2855 תגובותיי אשר למיטב הכרתי וזכרוני לא היו בהן עלבונות או חרפות, ואשר עסקו ברקע למלה"ע II, כנסיון לתת מענה לטענותיו של מגיב אחר שראה קשר בין פרוץ המלחמה לבין ההתבוללות בקרב היהודים?
אם מותר לשאול 445217
קצת קשה לדעת על מה מדובר. אם תוכל להיות קצת יותר ספציפי (למשל, לשלוח לנו קישור לתגובה שלה הגבת) יהיה אולי אפשר לדעת באלו תגובות מדובר. יכול להיות גם שהתגובה לה הגבת (או תגובה מוקדמת יותר באותו ענף) הוסרה, ועל כן יחד עימה כל אותו הפתיל (יחד עם התגובה שלך). הכי טוב לדעתי זה שתשלח לנו דואל (אנחנו לא נושכים. הכתובת נמצאת כאן למטה, תחת ''כתוב לעורכים'') עם הפרטים.
אם מותר לשאול 445241
למה קשה לדעת באיזה תגובה מדובר? כמה תגובות אתם כבר מסירים כל יום שהעורך שהסיר את התגובה המדוברת לא יכול לזכור אותה ומדוע הוא החליט להסירה?
אם מותר לשאול 445242
לפי ההתרשמות שלי (לא בדקתי), הוסרו באותו דיון (אשר לדעתי האישית התדרדר, וממשיך לעשות כן, וחבל) כמה וכמה תגובות. אולי בכל זאת תשלח דואל למערכת?
אם מותר לשאול 445250
שלום שוב, אני מתגובה 445214 ואיני מתגובה 445241. בסביבות השעה 5:00 שלחתי דוא"ל לכתובת המערכת, ועכשיו, לפני מספר דקות, כאשר ראיתי את תגובתך זו, שלחתי אותו שוב, והפעם לכתובתך שלך. האם נתקבל לאחת משתי הכתובות?

(האלמוניות גורמת אי נוחות, זה ניכר, אבל מי שבוחר בה - סיבותיו עימו - לפחות במקרה שלי)
אם מותר לשאול 445253
הרבה תגובות ראויות הוסרו באותו פתיל (כולל תגובות שלי), כיוון שהוסרה תגובה בעייתית אחת - וכל השאר השתרשרו ממנה. זה אכן היה פתיל ארוך ומלא תוכן, זה אכן חבל.
אם מותר לשאול 445255
אולי אפשר "להשחיר" תגובות מסויימות, וכך לא יהיה צורך להרוג את כל הפתיל?

למשל התגובה שלך תראה כך:
#### ###### ###### ##### ##### #### (#### ###### ###), ##### ###### ##### ####### ### - ### #### ####### ####. ## ### ### #### #### #### ####, ## ### ###.
אם מותר לשאול 445257
אם כבר ''להשחיר'', זה אומר שיהיה עורך שיצטרך לקרוא את כל התגובות, אחת-אחת, ע''מ לבחור אילו מהן מועמדות להשחרה. במקרה כזה הוא יכול כבר באותה מידה להסיר את התגובות שהופיעו בהן דברים בלתי ראויים ולהשאיר את האחרות, התקינות - אין צורך בהשחרה, דווקא. נדמה לי שהשיטה שלפיה העורך מסמן תגובה אחת בעייתית וכל הפתיל מוסר ביחד איתה - נועדה בדיוק ע''מ למנוע את איבוד הזמן שב''עבודה ידנית'' מסוג זה.
אם מותר לשאול 445259
למיטב הבנתי התגובות שמוסרות יחד עם ''תגובת-האם'' הבעייתית, זו תוצאה של מבנה העץ בו מאורגנות התגובות.

אני מניח שמעורבת בכך גם החלטה ''מהותית'', אלא שלדעתי אין היא מוצדקת.

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים