היזון חוזר 4468
בעיה ש"השרוף" עלה עליה יפה היא הבית ה"היזון החוזר" ברדיו: לוחקחים שיר ומחליטים שהוא "אופנתי" ומשמיעים אותו 500 פעם ביום. אח"כ כדי "לתת צ'אנס לשירים אחרים" עושים "תוכנית כבקשתך", אבל מה לעשות שהקהל שמע 500 פעם את אותו שיר ולכן זה מה שהוא מכיר, וכך אותו שיר מושמע עוד 500 פעם "לבקשת הקהל" וחוזר חלילה...
אני אישית כבר היתיאשתי מלקבל מוזיקה טובה בערוצים מסחריים. חבל על הזמן.
היזון חוזר 4494
מטבען, תחנות רדיו ממלכתיות ותחנות מסחריות גדולות לא משדרות מוזיקה שאינה בזרם המרכזי (למעט אולי תוכניות מסוימות שמוגדרות כתוכניות אלטרנטיבה) הבעיה בארץ היא שאין תחנות קטנות (חוץ מתחנות פירטיות חרדיות וערביות אם מישהו יכול לתקן אותי בעניין הזה אני אודה לו מעומק לבי). בתחילת שנות התשעים, לפני פרוץ הרדיו האזורי פעלו בארץ מספר תחנות פירטיות שסיפקו רדיו מצוין. לרוב היה מדובר בתחנות מתמחות כלומר תחנות שהקדישו את שידוריהן לסוגים מסוימים של מוזיקה, רוק, מזרחי וכו. (במיוחד זכורה לטובה תחנת גלי השרון ששידרה באזור הרצליה ורמת השרון) עם הזמן בעקבות הקמת ערוצי הרדיו המסחריים, הוגבר הפיקוח ונשארו רק תחנות ברשיון או תחנות בעלות לובי פוליטי.
לדעתי הבעיה העיקרית היא בעובדה שהזיכיונות עולים לבעלי התחנה הרבה כסף, במצב הזה התחנה מחויבת לריטינג גבוה כדי למנוע הפסדים. כדי להשיג ריטינג גבוה התחנה משמיעה מוזיקה שנעימה לרוב האנשים ונשמעת מוכרת וכך פגים סיכוייו של אומן מקורי ושונה להיות משודר ברדיו.
היזון חוזר 265299
נסה 88
היזון חוזר 265454
נסה 106.
תודה 265591
תודה 265604
אם "המודאג" זה אתה (ובעצם, גם אם לא, אבל אם גם אתה באותה בעיה) בינתיים כבר יש לך שתי תשובות (ברקת לוקחת בגדול, 106>88), סביר להניח שיהיו עוד. חבל על הזמן, נסה סורק תדרים.
תודה 265610
המודאג זה אני (שם המשפחה מופיע בכתובת הדוא"ל. מקום העבודה השתנה מאז).
בכל מקרה, את שתי התחנות אני מכיר ו 88 מתנגנת קבוע באוטו שלי אבל את האתר של 106 לא הכרתי ועל כך הודיתי לברקת.

סורק תדרים, זה מותר להשתמש בכזה דבר?
תודה 265614
זהו, שלא יהיו עוד. אלה שתי התחנות הראויות היחידות באזור המרכז. כל אחת ויתרונה: 88 ממוקדת יותר בקלאסיקות ובתוכניות אישיות, 106 לא משדרת פרסומות וגם לא חדשות.
תודה 265615
זה ב300% יותר תחנות ראויות מאשר באזור הגליל.

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים