44688
מדיון אחר אולי זכורה לכם (טוב, אז אני אזכיר לכם) עמדתי הדי קיצונית בכל הקשר לענייני כדורגל בפרט וספורט מקצועני בכלל - הם מיותרים.

למרות זאת, קצת חבל על המונדיאל. מנקודת מבט של צרכנות כדורגל זהירה כשלי מוטב שקודם (לא על ציר הזמן, אלא על ציר ההעזה היזמית) שיחסמו ליגות משעממות בתכלית, כמו זו של ישראל, אחר כך ליגות מהעולם, ורק אחרון אחרון, בסוף - את המונדיאל.

בלי להתעקב על חלב שנשפך, אני יכול רק לברך שכשהייתי בתיכון המונדיאל היה חינמי. יום יום היינו באים לבית הספר - חלק מאוכזבים, חלק מרוצים - אבל אני תמיד שמח. מה אכפת לי מי ניצח, מתי, מי הבקיע והאם המשחק היה מעניין או נגרר להארכה - אני רק שמחתי על השבוע שבועיים שבהם בכל יום הייתה ציפייה דרוכה ומענגת באוויר בין רוב חברי וחלקים מאוד מסויימים ממשפחתי, ובכל יום יכולתי לשבת איתם ביחד מול הטלוויזיה ולעצבן אותם בשאלות לא רלוונטיות כמו ''איך זה שיש כושים בנבחרת הולנד'', או ''תזכיר לי מי זה האדומים'', ''לפי החישובים שלי הגול צריך ליפול בעוד שתי דקות ועשר שניות, ושמונה שניות, ושש שניות...'' וכיוצא בזה, עניינים שגררו מטחי גרעינים. לעיתים רחוקות גם הצלחתי לעורר מחלוקות שיושבו רק אחרי שעות של משחקי פיפ''א, או להבדיל, מכות.

בקיצור, לי דווקא חבל, אבל זה יותר בכיוון נוסטלגי, לא שום דבר ענייני.

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים