''הצלחתו'' השנייה של שרון 447244
שרון "הצליח" להתנתק, והתוצאות "המופלאות" לעינינו. זה עתה שמעתי את בנימין בן אליעזר בראיון ברדיו, אומר שמדובר היה בטעות, ושבעתיד אסור יהיה לנו לחזור על מעשים דומים.

בדברי התודה שלו, הזכיר שמעון פרס שלושה אישים קרובים ללבו, וביניהם שרון. למה טרח פרס להזכיר את שרון ? בודאי לא בגלל מעשיו הקודמים, אלא בגלל אותה התנתקות ארורה. על אותו מעשה נלוז כבר הודבקה לשרון "מורשת" ע"י עיתונאי "הארץ", דניאל בן סימון, בדיוק כמו שהודבקה לרבין, בגין מעשה שטות חמור עוד יותר.
אבל האמת היא שלשרון אכן הגיעה תודה מפרס, אבל לא בגלל ההתנתקות. איך יכול לוזר עקבי כפרס לזכות במשרת הנשיא הרמה ?
רק אישיות כשרון הייתה יכולה לחולל את הנס הזה. שרון הקים את "קדימה". אחרי הבחירות הבאות, המפלגה הזאת תצעד את צעדה הראשון לקראת מדור הנשכחים. אבל להחזיר למשרת הנשיא דמות מהשמאל, היא דווקא הצליחה בנשמות אפה האחרונות.
''הצלחתו'' השנייה של שרון 447248
אינני יודע מדוע אתה מניח שהחמאס לא היה יכול להשתלט על הרצועה גם בלי ההתנתקות, אלא אם אתה מניח שהיינו נלחמים במקום הפת"ח. אני מסכים שאפשר היה לבצע את ההתנתקות טוב יותר, אבל פינוי ההתנחלויות היה טוב ומועיל למדינת ישראל בכל מצב. אני חוזר ואומר: מה שאפשר היה לעשות לפני 15 שנה- היה הרבה יותר יקר לפני שנה. אם היו מפונות כל ההתנחלויות עם הנסיגה מעזה (אוסלו), היה פחות סיכוי שנראה את המראות של השבוע האחרון. כך עם כל הגזרות האחרות- כולל רמת הגולן.
''הצלחתו'' השנייה של שרון 447251
אני לא מניח שהחמאס לא היה יכול להשתלט על הרצועה גם בלי ההתנתקות. איני חושב שהשם שנושאים הצוררים שמולנו, חשוב מנקודת הראות שלנו.
ערפאת, כשלעצמו, היה מסוכן לנו מהניה עשר מונים. זו גם הסיבה שהוא נבחר ע''י הפלשתינים כמנהיגם, בעוד אבו מאזן בדרכו החוצה.
''הצלחתו'' השנייה של שרון 447314
"איני חושב שהשם שנושאים הצוררים שמולנו, חשוב מנקודת הראות שלנו."
אף פעם לא הבנתי מדוע העובדה שהחיים הם לא שחור ולבן אומרת שלא ניתן להשוות בין שני גוונים שונים של אפור. אבו מאזן והנייה היינו הך הם עבורך?
''הצלחתו'' השנייה של שרון 447325
אם כבר, זה לא בגלל שהחיים לא שחור ולבן, אלא למרות שהם לא שחור ולבן.
''הצלחתו'' השנייה של שרון 447343
כן, שניהם רוצים להרוג אותי ונבדלים רק בהצהרותיהם ובדרך השגת המטרה.
''הצלחתו'' השנייה של שרון 447346
יש ביניהם מאבקי שליטה, אך ככל שהדבר נוגע לנו שניהם אויבים, ושאיפותיהם כלפינו זהות. במצבים מסויימים, אבו מאזן יכול להיות הרבה יותר מסוכן לנו.
''הצלחתו'' השנייה של שרון 447349
אני מתכוון לכך שטיפוס כערפאת, למשל, מקבל פרס נובל וסיוע מכל העולם, ואך במקרה מתגלה שאנשיו מארגנים את האניה קארין איי, ושהוא עצמו חותם על הצ'קים שמקבלות משפחות המחבלים המתאבדים, ולך דע מה עדיין לא התגלה ממעשי עלילותיו.
''הצלחתו'' השנייה של שרון 449976
אתה צודק , אבל יותר טוב לוזר שמאלני שהצביע נגד תקיפת הכור העיראקי , מאשר ימני מושחת וטיפש שמוציא יהודים מהבית בשביל לשחרר את בנו מהכלא.
ושניהם יותר טובים מאנסים וגנבים שלצערנו משמשים לנו נשיאים .

אבל במדינת הגמדים ...

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים