מציאות מעוותת 447947
הכתבה הזאת יוצאת מנקודת הנחה שאנחנו כובשים. אם אכן כך, אז אין ליהודים מה לעשות בארץ ישראל. אם מי שכתב את הכתבה הזאת, או מי שמסכים איתו עדיין נמצא בארץ, אז הוא אדם צבוע, או כובש רשע.

אלא שזוהי ראיית מציאות מעוותת לגמרי. אנחנו כובשים? אנחנו? ארץ ישראל שייכת ליהודים - וזאת המציאות. הסבל הפלשתינאי מגיע בגלל השמאל - שבעצם אומר, "כן, אנחנו כובשים, ואנחנו נבלים, אנחנו נבזים", אבל ממשיך לחיות בארץ. ממשיך לשרת בצבא. זהו רשע מאין כמוהו! לא פלא שהעולם מצדיק את הפיגועים, גם אני מצדיק אותם נגד מישהו שלא רק מקיים מעשי תואבה, אלא מודה בזה וממשיך.

אלא שזה לא נכון. ארץ ישראל שייכת ליהודים, לא לערבים, ל"פלשתינאים" (שהם המצאת השמאל), לא ל"ישראלים" (שגם גם הם המצאת השמאל ), ובוודאי לא לשמאלנים (שחושבים שהם לא יהודים). יש ערבים, ויש יהודים. ולמי הארץ הזאת שייכת? עיינו בהיסטוריה ובארכיאולוגיה.

ועוד הערה אחת: הסבל הפלשתינאי יפסיק ברגע שאנחנו נודיע להם שסוגרים תבסטא, אין יותר הרפתקאות של מדינה פלשתינאית שנייה בארץ ישראל. רוצים לחיות פה כמה בני אדם? בבקשה. רוצים לרצוח? אז עופו מכאן. ממש כמו בקנדה.

אבל הבעייה האמיתית היא מציאות הכיבוש השמאלני.
מציאות מעוותת 448148
באמת אי אפשר יהיה להגיע לשום מקום בויכוח הזה.. אגב, עיינתי בארכאולוגיה. לא משכנע באופן מאד חותך; יש כאן כל מיני ממצאים מכל מיני תקופות: תל דן, חצור, מונפורט, עכו, ירושלים, מצדה, יפו, אשקלון, יריחו- אלפית מהאתרים.. כולם יהודים? תמהתני.

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים