עד לאן מגיעה הטפשות שלך? 44961
התחזית שלך נכונה להוציא עניין אחד. הרווח שיצא לישראל ממצב כזה יהיה על פני השטח בלבד מפני שזה לא יתרום כלום לפתרון הסכסוך אלא רק להנצחתו ,, שזה בדיוק מה שאנשי הימין בארץ רוצים בין אם במודע (בנימין נתניהו) או בין אם לא במודע (כל השאר).
אין לך כמו לאף איש ימין אחר שום הצעה רצינית לסיום הסכסוך ולנרמול החיים פה , והתוצאה תהייה שמי שישאר בארץ ישראל (כולל השטחים),, זה הערבים ,חלק מהימניים , חרדים שאינם משרתים בצבא או עובדים ,וחלק קטן מהחילוניים השמאלנים. אנשים צעירים ומשכילים לא ישארו פה . וזו בידיוק האוכלוסיה שמהווה את הבסיס ליתרון האיכותי הכלכלי הטכנולוגי ובעקיפין הצבאי.
מדוע לא שומעים אנשי ימין זועקים על כך שהחינוך הממלכתי נכחד והחינוך לבטלנות של ש"ס במימון המדינה מתרחב ? מפני שכל מה שאתם מסוגלים לחשוב עליו זה כן שטחים לא שטחים.
לא נורא , חבוב תשאר אתה עם החמאס שלך , אני כבר ירדתי מהמדינה המושתנת שלך . אנשים כמוך בהחלט מתאימים לחברה של החמאס , אפילו אם אתה מגולח פנים וחילוני בשורה התחתונה יש לך ולהם אותו קו מחשבה.
עד לאן מגיעה הטפשות שלך? 44965
החדשות הטובות- עכשיו שאתה עזבת, המדינה כבר פחות מושתנת.
עד לאן מגיעה הטפשות שלך? 44990
לא. עזיבתו היא החדשות הרעות, טפשונת שלי. לעומת-זאת, התעקשותי שלי להישאר כאן, בכל מקרה ויהיה אשר יהיה, היא-היא הטובה בידיעות השבוע... :-))
עד לאן מגיעה הטפשות שלך? 44993
אם אלה החדשות הטובות אני עלולה לשנות את דעתי ולא לחזור לארץ (בעוד שבועיים!)
עד לאן מגיעה הטפשות שלך? 45044
אל נא תאמרי לי שלום... אמרי לי רק להתראות... כי החיים כאן הם חלום... שיותר ויותר דומה לחרא של סיוט...

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים