על הליכה זקופה 453072
(דגדגן:

" A team of anthropologists that studied chimpanzees trained to use treadmills has gathered new evidence suggesting that our earliest apelike ancestors started walking on two legs because it required less energy than getting around on all fours. ")

על הליכה זקופה 497417
הנה דוגמא לשימוש באותו המכשיר כדי לשחזר את אופן הילוכם של אבותיו האימתניים של חתול הבית: http://www.youtube.com/watch?v=Xg1oszADX04 .
והאשמה? הטלוויזיה כמובן: http://www.youtube.com/watch?v=n1Xl4ITbLRQ&NR=1 .
על הליכה זקופה 497421
זה לא שייך לדיון 3048?
על הליכה זקופה 497423
כן. לא שהייתי מחוקקת חוק נגד זה, אני בעד שמירה על שפיות ועל פרופורציות וכידוע יש בעולם התעללויות נוראות יותר, בחיות ובבני אדם, ואתה אולי שאלת את השאלה בהומור - אבל לדעתי יש באמת משהו קצת גועלי בצחוק ובהנאה הזאת, כשהחתול לא נראה הכי משועשע מכל העניין.
על הליכה זקופה 497424
אכן התמונות הקשות זועקות לחקיקה בנושא, ולא משנה איזו.
הוא גרם לה לאבד את שרידי ההומור שמעולם לא היה לה... 497428
כמו שאמר איזה קומיקאי - בתור הומניסט ידוע ואביו הגאה של פיץ - ממך ציפיתי ליותר :-].

אלא אם כן תגיד לי, מתוקף מעמדך כמי שמבין בחתולים ומתוקף מעמדי כמי שאינה מבינה בהם דבר - שלחתול ההוא בכלל לא אכפת וכי התייחסותי אליו נובעת מהרגל ההאנשה הקיים אצל, אממ, אנשים, כלפי חיות מחמד, ורק משום כך נדמה לי שהוא נראה לא מאושר וכי בסרטון יש משום עבירה על חוק יסוד: כבוד החתול וחירותו.

1 מתגובה 497423 ומהמאבק ההירואי, אתמול, נגד הרחקת טפרים ופרקי אצבעות.
הוא גרם לה לאבד את שרידי ההומור שמעולם לא היה לה... 497432
כדי לסיים פתיל זה אציין שאיני רואה בעייה ב''התעללויות'' מסוג זה, שבעיקר מגוונות את חייהם של חתולי בית משועממים. מי שרוצה, זכאי להתייסר אל מול התמונות.
הוא גרם לה לאבד את שרידי ההומור שמעולם לא היה לה... 497445
אני רק מקווה שאם וכאשר יחליט מי שיחליט לחוקק משהו בנידון, החוק עדיין יתיר את זה:
גואנטנמו 2.0 497831
הוא גרם לה לאבד את שרידי ההומור שמעולם לא היה לה... 497457
לא צריך להיות מומחה לחתולים כדי לראות שהחתול מנסה להתחמק ולא רוצה להיות שם, אבל זאת לא התעללות, זאת סתם שטות מהסוג שנעשה ע''י אנשים משועממים. וההאנשה אם כבר היא דוקא פחות מצידך ויותר מצד אפופידס שהכניס באחת התגובות משהו על חתולים משועממים.

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים