נערות למכירה 457462
ראש עירית לאס וגאס אומר שהקמת "בתי זונות מפוארים" תביא לעיר שיגשוג ורווחים. כשהעיתונאי בוב הרברט כתב שראש העיר אוסקר גודמן (סניגורם לשעבר של ראשי פשע) בונה "מערכת של השפלה שיטתית ומומסדת של נשים", גודמן איים שהוא ישבור להרברט את הראש עם אלת בייסבול אם רק יעז לבקר בלאס וגאס. התומכים בלגליזציה של הזנות חיים בפנטזיה שלא קשורה לעולם הזנות האמיתי. "מעולם לא ראיתי נשים כה חסרות ישע ומגן כמו אלו המועסקות בתעשית המין, חוקית או לא חוקית" כותב הרברט. גיל הכניסה המומצע נמוך במיוחד, הזונות נשלטות באכזריות על ידי הסרסורים הרשמיים של בתי הזונות, הסרסורים הלא רשמיים שלוקחים את רווחיהן, בעלי בתי הזונות וסוחרי המין. מחקרים שנערכו לאורך שנים מראים שרוב הזונות הן קטינות שנדחפו לעיסוק ע"י גברים מבוגרים, רובן עניות ועם רמה נמוכה בצורה הרסנית של כבוד עצמי.
עוד פרי הילולים של העולם החדש 457468
מעניין אם יגיע הנה בקרוב נציג התש"ח שיסביר כי הזונות "חופשיות לבחור להן כל עיסוק והן פועלות עפ"י רצונן החופשי", כי לקוחות הזנות הם חלק מן הדינמיקה של משק פורח ומשגשג, הם נענים להיצע השוק העומד בפניהם ואין בכך כל פשע, כי ענף המביא לעיר/מדינה שגשוג כלכלי ורווחים אינו יכול להיות דבר רע וכי כספם של הסרסורים הוא שלהם ושלהם בלבד, ואין איש/עיריה/מדינה רשאי "לגזול" אותו מהם, לא בצורת מיסים ולא בשום צורות אחרות.
עוד פרי הילולים של העולם החדש 457469
היה אחד כזה. מה, לא קראת אותו? תגובה 457468
עוד פרי הילולים של העולם החדש 457471
כשאתה מנסח את זה ככה, איך אפשר להמשיך ולהתנגד?
עוד פרי הילולים של העולם החדש 457486
אפשר, אפשר. אם תרצה אין זו אגדה.
עוד פרי הילולים של העולם החדש 457492
למה אתה מתנגד?
עוד פרי הילולים של העולם החדש 457519
לאנשי הקש הבאים:

"כי ענף המביא לעיר/מדינה שגשוג כלכלי ורווחים אינו יכול להיות דבר רע" - כמו למשל לגנוב רכבים מהעיר השכנה, לפרק אותם ולמכור את החלקים? בטווח הארוך זה כנראה יזיק גם לעיר שממנה יוצאים הגנבים. אבל כך או כך, לא נהוג במחוזותינו לקבוע לכל עיר חוקים משלה.

"וכי כספם של הסרסורים הוא שלהם ושלהם בלבד" - וכספו של השודד הוא שלו בלבד? (אלא אם כ"סרסור" לא תגדיר רק את מי שגובה ממנה אחוזים על שימוש ברחוב, שאינו שלו להגדרתנו שלי ושלך, ומכריח אותה לעבוד כאוות נפשו שלו, ולא שלה, אלא "סרסור" תקרא גם למי שפשוט משכיר לה חדר לצרכי אירוח, ואולי גם משמש עבורה כשומר ראש בזמן העבודה. אתה יודע מה? אני אנסח את זה בקצרה - סרסור לגיטימי מגן על הזונה מפני הזולת בלבד. סרסור לא-לגיטימי מגן עליה בראש ובראשונה מפני עצמו.)
עוד פרי הילולים של העולם החדש 457520
מרוב דוגמאות וציטטות לא הבנתי מה את הרוצה. אתה מתנגד/בעד/אדיש לזנות חוקית?

לכתוב סרסור ומגן באותה משפט זה לא להבין מה זה סרסור ומה זה להגן. ולכתוב סרסור-לגיטימי זה אוקסימורון תשחיסטי לעילע.
עוד פרי הילולים של העולם החדש 457525
בעד זנות חוקית.

קרא שוב - הקדמתי תרופה למכה, והתייחסתי לאפשרות שתיקרא "סרסור" למישהו שבסה"כ עושה דבר לגיטימי - משכיר לזונה דירה, מבשל עבורה אוכל, מספק לה שירותי אבטחה, או משמש עבורה כמזכיר/אמרגן. ידוע לי לגמרי מהו תפקידו סרסור אמיתי, כהגדרת המילה בזמננו - להכריח את הזונה להמשיך לעבוד ולנצל אותה. במקרה "הטוב", כשהוא כבר כן עושה לה איזשהו שירות, הוא מספק לה סמים, שלא בטוח שהייתה מעוניינת לקחת (בפעמים הראשונות) לולא "שידוליו". הוא גם גובה ממנה מחיר מופקע עליהם, ולא "מרשה" לה להשיגם ממקור אחר.
עוד פרי הילולים של העולם החדש 457527
ממש לא קראת את המאמרים נכון?
עוד פרי הילולים של העולם החדש 457530
אני יכולה לקרא רק אחד ואין לי חשק להרשם כדי לקרא את השני.
אין לי כסף אין לי, אבא מתעצבן 457548
אין לי חשק להרשם. אם אתה רוצה, אתה יכול לשלוח לי את שם המשתמש והסיסמה שלך.
אין לי כסף אין לי, אבא מתעצבן 457590
לחשבון הבנק?
עוד פרי הילולים של העולם החדש 457476
אם תזמינו מישהו מדור תש''ח לבטח יגיע.

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים