נשמח 458747
נשמח אם תעזרו
נשמח 458763
הגעתם למקום הלא-נכון. נסו בויקיפדיה או באתרים שנותנים עזרה בשיעורים ועבודות (נדמה לי שזה תמורת תשלום).
נשמח 458764
איזה מבאס אבל אם תמצאו מידע תעזרו לנו
נשמח 458766
אנחנו דינוזאורים זקנים ועצבנים והאמת היא שיש לנו מידע אבל אנחנו פשוט לא אוהבים לעזור. אנחנו את שלנו כבר סבלנו בביצפר ועכשיו הגיע זמנכם, תדפקו את הראש בקיר ושיהיה בכיף.

טוב, נו, אם זאת לא בדיחה (?) ורק כדי שלא תתבאסו לגמרי - הנה ויקי על קצה המזלג, לא מספיק לעבודה רצינית אבל יותר טוב מכלום (זה בסדר, אתם בין כך לא נראים לי רציניים):

דינוזאורים [ויקיפדיה]
ולוצירפטור [ויקיפדיה]
טירנוזאור רקס [ויקיפדיה]
תודה 458772
תודה שעזרתם אבל אני צריך מידע כצת יותר מורחב תודה רבה רבה
תודה 458780
פה, או במקום דומה, יש מידע ארבה יותר מורחב.
תודה 458838
תודה 458946
תודה לכל מי שעזר לי ממש תודה אני צריך מידע על ולוסירפטור אמריקאי לא מונגולי
תודה 459275
שרידי ולוסירפטורים נמצאו רק במונגוליה ובעוד אזורים במזרח הרחוק. אולי אתה מתבלבל קצת ומתכוון לדיינוניכוס, קרוב משפחה של הולוסירפטור? הדיינוניכוס גם הוא ממשפחת הדרומזאוריים ושרידים שלו אכן נמצאו בכמה מקומות בארה"ב.

מוזר, מי המורה שנתן/ה לכם את העבודה הזאת? באיזה מקצוע? במט"ל? אדם במאה ה-‏21 באמת צריך לדעת שהיו דינוזאורים (אלה מהמחקר, לא מהסרטים) וצריך להיות בעל מושג בסיסי, לפחות, על הפליאונטולוגיה (חקר המאובנים) - אבל קצת קשה לי לראות מכאן את התועלת הלימודית שתצמח לילדים בגילכם מעבודה כזאת, מה גם שנראה שהנושא לא הועבר בכיתה ונראה גם שלא ניתנו שום הנחיות באשר להכנת העבודה ולמציאת חומר מתאים.

למען האמת, עד לרגע זה עדיין לא ברור לי אם הפניה שלך/ם היא מתיחה או בקשה רצינית לעזרה.
תודה 459281
זה לא בשום מקצוע ולא הועבר בכתה. יש בבתי ספר בארץ בכתה ז' או ח' משהו שנקרא ''עבודת חקר'' או ''עבודה אישית'', ובחלק מהבתי סםר הילדים בוחרים לעצמם את הנושא. לילד הזה בטח קרה מה שקורה להרבה, הוא בחר נושא שנראה לו קל וכיפי ורק אחר כך גילה שהוא לא יודע מה לכתוב ואין לו מקורות. דרך אגב, יש ברשת כל מיני הוראות והנחיות לכתיבת עבודות כאלה. יש ילדים שעשו שיקול יותר טוב, למשל בבית ספר ברמת גן לפני שנים המון ילדים כתבו עבודה על עלית, כי בית החרושת של עלית עוד היה ברמת גן והרבה הורים עבדו שם.

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים