נו באמת! 4608
מאמר רווי טעויות שכזה מזמן לא ראיתי.
לא משמיעים את המנון הצבא במדינות מערביות? איזו שטות. בארה"ב משמיעים אותו יותר מאשר בארץ, שלא לדבר על המנון המדינה. זה בכלל עניין של פטריוטיות ואהבת המולדת, שאין לו שום קשר לאותם ערכים פסולים המונחלים ע"י המדינה לדעתך.
ואותם אנשים שרוצחים ומתעללים בדיסקוטקים, ספק אם סביהם חוו את השואה - רובם הגיעו מאסיה ולא היה להם שום קשר לזוועות שהתחוללו. כואב לי מאוד לקרוא מידע כל כך מסולף. אין לי שום כוונה נגד כותב המאמר, ואני מצטער אם דברי נשמעים חריפים, אך חשוב שכך יישמעו. וכל זאת מקריאה מרפרפת של המאמר. אני בטוח שעם קריאה מתעמקת יותר, יתגלו יותר ויותר אי-דיוקים. חבל. הכותב יכל לעשות את העבודה המקדימה של כתיבת המאמר הזה, עבודה שאין היא קשה ומסובכת מדי.
נו באמת! 4611
אנשים שרוצחים ומתעללים בדיסקוטקים, רובם הגיעו מאסיה ? זאת אומרת, לא אשכנזים (חלילה) אלא מזרחיים?
איזו אמירה מקסימה, מדוייקת וחפה מכל גזענות ודעות קדומות!!
נו באמת! 4617
אחח, איזו הערה נפלאה הערת שם על המתפרעים בדיסקוטקים. אני תוהה האם לתקוף אותך בגינה, או להשאיר זאת לשאר הקוראים שיקרעוך לגזרים. אתן לך רק זאת כדי לחזק את ידיך - סביר להניח שלפחות חלק מהקורעים אמנם מסכימים עם דבריך, אבל מוצאים אותם מאד לא פוליטיקלי קורקט.
אשאיר אותך בזאת, מבלי לקבוע לאיזו קבוצה אני משתייך. החיים יפים.
נו באמת! 4631
מאסיה?
אני פשוט לא מאמין שקראתי את זה...
נכון
וגם , לכל היהודים יש אף ארוך נכון?
וכל הערבים רוצים לזרוק אותך לים

למה לא פשוט רשמת , שהאנשים שרוצחים ומתעללים והולכים מכות במועדונים הם כל "המזרחים המסריחים האלה" .. זה בערך אותו דבר כמו לרשום - אסיה.

ואגב , דיי קשה לאנשים מאסיה להכנס למועדונים - סלקציה...
וזה נושא בעייתי אחר לגמרי.
נו באמת! 4635
א. בארה''ב עד כמה שאני יודע מתחיל כל יום לימודים בשבועת אמונים למדינה, ויש דגל בכל כיתת לימוד.
ב. רב הצ'חצ'חים השחורים שנוהגים להסתובב בדיסקוטקים ולדקור אשכנזים צפונים הם דוקא מצפון אפריקה ולא מאסיה.
ג. גם יהודי צפון אפריקה ''זכו'' לחוות טעמה של השמדה במלחמת העולם השניה בחסות השילטון הצרפתי והאיטלקי אני יודע ממקור ראשון (סבא שלי) על טרנספורטים שיצאו מלוב לאירופה. מוזר שאת החלק הזה משמיטים בשיעורי ההיסטוריה.
ד. אין ב ג' משום מתן צידוק לדקירת אנשים בדיסקוטקים.
נו באמת! 249933
ג. למתעניינים בנושא עליו נכתב כה מעט של שואת יהודי צפון אפריקה, עם תוספת על הכחשת השואה בקרב ערבים, כתבה מומלצת עם תמונות מרתקות:


חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים