462966
יופי מה קרה , אישה בסה''כ הניקה את בנה הקטן ואני בטוח שמי שממש לא רצה לא יכל לראות כלום אלא אם כן ממש התאמץ להציץ בסופו של יום להניק זה דבר טבעי ולא צריך להתרגש מזה זכותה של האם להניק יותר מזכותה של בחורה להכנס למקום מלא ילדים וחרדים בירושלים בלבוש מינימלי
463016
אתה מפספס את כל העניין. יחד עם האם האמיצה היתה שם היועצת שהסבירה לה באיזו זוית להחזיק את הפעוט, והמדריכה שעיסתה את הפיטמה ומרחה עליה קרמים בטעמים שונים, התומכת שעודדה בקריאות קצובות, המאמנת שמחתה את הזיעה ונופפה במגבת, האחות מטיפת חלב שמדדה את כמות החלב ואף נטלה ממנו דוגמית לבדיקות מעבדה, החותנת שסיננה בשקט כמה מלים שאף אחד לא שמע, הבעל שהתחנן "די, בוביק, זה הורס לך את הציצי", ברקת שציטטה מאמרים מדעיים על חשיבות ההנקה אצל שבט היאנאמנו ול.ב.פ. שהחזיקה אקדח טעון לרקתה של המינקת ואיימה לחסל אותה במקום אם היא לא משלימה את המשימה עד הגרפס ועד בכלל. כל אלה גרמו להפרעה קלה בפעילות השוטפת של העסק, ואחרי שעתיים שלוש איבד בעל המקום את סבלנותו. חזיר שוביניסטי!

(ירוד, ירוד, אני יודע)
החותנת 463020
תגיד, זאת רק פנטזיה מתוקה או שבאמת יצא לך לפגוש אי פעם חותנת שסיננה *בשקט* (???) מלים שאף אחד לא שמע? אם באמת פגשת - תן כתובת, בבקשה, שתחזינה עינינו.

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים