עונש למי? 463380
זה נורא משעשע אותי שהאוהדים מתפרעים אבל זו קבוצת השחקנים שנענשת. אותה טעות עושים גם עם הפועל חולון.
לקח:
אם אתם רוצים שהקבוצה היריבה תרד ליגה, תתחזו לאוהדים שלהם ותרצחו מישהו. אף אחד לא יעניש אתכם, אבל הקבוצה תחטוף.
עונש למי? 463385
אתה חושב שאתה מתבדח - אבל כבר היו נסיונות להסתנן לקהלים של קבוצות שקיבלו עונש 'על תנאי' בשביל להפעיל את העונש. אגב, צריך להיות באמת אמיץ בשביל לנסות כזה דבר.
עונש למי? 463462
האם יואיל מישהו להסביר לי מה הייתה מטרתו של זורק החזיז?
עונש למי? 463468
השופט היה בן זונה.
עונש למי? 463474
האמת, אני חייב לרגע להסתכל על הדברים מנקודת מבטו של זורק החזיז. כן, הוא חוליגן, הוא מטומטם, הוא ושכמותו מהווים סכנה על הציבור (ואני רציני לחלוטין) ואני באמת חושב שהוא ראוי לכמה שנים טובות בכלא, על ניסיון להריגה, אם יש כזה סעיף (ואני מניח שאין). יחד עם זאת, נראה לי רגע די מבאס עבורו, הרגע בו המאבטח הרים את החזיז, שככל הנראה נזרק למחצית המגרש הריקה ולא במטרה לפגוע במישהו.
עונש למי? 463484
מי כתב ש"אין תאונות במהלך ביצוע פשע"? היינליין?
עונש למי? 463528
בדין הפלילי יש הבחנה בין פגיעה בזדון לבין פגיעה בשוגג. המקרה שלנו הוא כמובן איפשהו באמצע: הזורק התכוון להתפרע בצורה מסוכנת, הוא רק לא רצה לפגוע במאבטח.
עונש למי? 463542
אני בטוח שגם לעו''ד קלגסבלד היה ''רגע די מבאס'' כשהוא עלה על הפיאט פונטו ההיא ודרס את האשה והילד הקטן. אל תדאג. אם לוקחים את הבאסה בסבבה אפשר להשתחרר אחרי שמונה חודשים ולחזור להיות עו''ד צמרת, וכנראה אפשר יהיה להשתחרר אחרי זמן מה ולחזור למשחקים בלי יותר מדי תוצאות לוואי שליליות לנפשו הרכה של ידידנו החזיזן.
עונש למי? 463544
עו"ד קלגסבלד נסע בפונטו?
עונש למי? 463551
לא, הוא נסע בג'יפ פולקסווגן ופגע (בלשונו של תשע - "עלה על") בפיאט פונטו והעיף אותה על ארבעה רכבים, הרג את הנהגת ואת בנה בן ה-‏6 ופצע קלות עוד 3 אנשים ברכבים האחרים שנמעכו.
עונש למי? 463714
אל תבין אותי לא נכון. אי אפשר להסיר אחריות מבנאדם שזורק חזיז, גם אם הוא לא התכוון לפגוע באף אחד. אני לא יודע מה החוק אומר בנוגע לזה, ואין לי מושג איזה עונש הוא יקבל. אבל ככה, בשליפה מהמותן וללא שום היכרות עם החוק, אני באמת חושב, וללא התלהמות, שמגיעות לו בין 10 ל-‏15 שנים בכלא.

ועדין, הרגע הזה - "אוי, זרקתי חזיז, אני כזה גבר. אוי, לא, מה הוא עושה... שיט..." רץ לי בראש.
עונש למי? 532855
בהתחשב בזה שאת התאונה הוא עשה בנהיגה מהירה מדי בכניסה לתל-אביב, אני מוצא אירוניה חסרת-טעם בזה שהוא נהיה מעורב עכשיו ב"נתיב המהיר לתל-אביב":
עונש למי? 532865
אבל התאונה היתה בכניסה לתל-אביב מצפון, ואילו הנתיב המהיר לתל-אביב הוא מכיוון (דרום) מזרח.
עונש למי? 532883
אה, אז אני נושם לרווחה.
עונש למי? 463476
זה ייתכן, אבל האם החזיז היה מחליף לו את האמא?
עונש למי? 463482
אתה לא מבין - הוא היה בן זונה!

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים