בוטל (כנראה) רוע הגזרה שלא היתה 467124
"לאחר פניות רבות ממאזינים, מבהיר יו"ר רשות השידור: "הצעת איחוד רשתות כזאת לא נדונה בשום פורום מוסמך של הרשות"
...
הצעת איחוד רשתות כזאת לא נדונה בשום פורום מוסמך של הרשות, וגם לא נקבע מועד לדיון בה. יוזכר כי ההצעה הועלתה על ידי חברה לייעוץ ארגוני שהרשות שכרה, חברת "טאסק", ופרטיה הוסברו לפני ימים אחדים למנהלי חטיבות ברדיו. "
אנקדוטה: יש לי מכר שאשתו אוסרת עליו להשמיע מוסיקה קלאסית בסלון, ליד הילדים. מותר להשמיע שם כל מוסיקה אחרת. בשביל קלאסית הוא צריך לרדת למרתף הקולנוע שלהם. מאידך גיסא, יופיה חורג בכמה וכמה סטיות תקן מן הממוצע.

מכר אחר, שנפטר לפני כ-‏15 שנים, סיפר לי שהוא לקח חיילת טרמפ. לאחר כמה דקות היא שאלה אותו אם הוא יכול להעביר תחנה כי היא לא יכולה לשאת מוסיקה קלאסית. הבחור נדהם מן הבקשה וסירב, ואז נעתר לבקשה לעצור את הרכב ולהוריד את החצופה. זה מזכיר לי שפעם בהיותי חייל ביקשתי במחאה מן הנהג להוריד אותי, אבל זה לא קשור למוסיקה ולכן אסיים כאן.
בוטל (כנראה) רוע הגזרה שלא היתה 467129
מצד שני, הוא גם לא מוכן להתחייב שההצעה שלא נדונה תתקבל ותיושם...
ולי נראה שהיה רווחי עוד יותר אפילו לבטל גם את רשת א' וגם את קול המוסיקה, לשלב את רשת ב' עם רשת ג' ולהעביר את הניהול לרב עובדיה.
בוטל (כנראה) רוע הגזרה שלא היתה 467223
>אנקדוטה: יש לי מכר שאשתו אוסרת עליו להשמיע מוסיקה קלאסית בסלון, ליד הילדים. מותר להשמיע שם כל מוסיקה אחרת. בשביל קלאסית הוא צריך לרדת למרתף הקולנוע שלהם.

למה?

>מאידך גיסא, יופיה חורג בכמה וכמה סטיות תקן מן הממוצע.

לאיזה כיון?

>זה מזכיר לי שפעם בהיותי חייל ביקשתי במחאה מן הנהג להוריד אותי, אבל זה לא קשור למוסיקה ולכן אסיים כאן.

נו?
בוטל (כנראה) רוע הגזרה שלא היתה 467264
ובכן, מאחר ולא התראינו שנתיים ביררתי מחדש את הפרטים. אז ככה: לא ברור מניין צץ האיסור, ייתכן שזה קשור לחברות קודמות של הבעל, אתה יודע איך זה נשים... גם לילדים היא לא הסכימה שיקנו קלטות המכילות מוסיקה קלאסית . עכשיו גם במרתף אסור לו להאזין למוסיקה קלאסית. הסטייה היא לכיוון החיובי כמובן. בעניין הטרמפ - אלו היו איש שב"כ ואיש מג"ב שהפארו זה באוזני זה על התעללויות בערבים. לפני שיצאתי מן האוטו כיניתי אותם נאצים ואז הם יצאו מן האוטו והתקרבו אלי עם מבט של שפטים בעיניים. אלא שאני הייתי חמוש והם פחות (לא ראיתי נשק), וזה גם היה בכביש ראשי בשעות העומס והאור, ככה שדי מהר הם נרגעו וחזרו לאוטו.
בוטל (כנראה) רוע הגזרה שלא היתה 467288
כל הכבוד שיצאת משם.

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים