למען התיעוד . 46779
התגובה להל"ן נשלחה לפני דקות אחדות לליאור גילגר , כתגובה לדבריו (אחרי הודעתי) במאמר על הסקר בשם "מה דעתכם על הארוויזיון".
כן , אני מביא את זה כאן למען התיעוד . אם תרצו : תיעוד התמצית .

מה הכעס הזה ליאור ?
מה חברי .. עמיתי , מבוגרים ? ועלית על החברה שלי ואתה משאיר את ההחלטה למבוגרים !

מה אתם מפלגה ליאור ? מה אתם חברה בעמ ? תגיד לי אתה לא מתבייש ? מה הסיפור כאן לסתום פייות ? כבר מעל ההתחלה אמרתי לכם איך עושים את זה , עוד כשהטון לא עלה ולא ירד.. ( אתה זוכר את הסיפור על אתרי הדתיים ? על "כיפה" .. שזרקו אותי אחרי שנייות .. ) עכשיו : הדבר הייחיד שלא ארשה לך ולשכמותך ולשכמותם ולאף ייצור כל עוד כוחי בי וכל עוד נותרה בי תיקווה כלשהי , הוא : לשחק משחק כפול . אין לי ספק שלא הבנת אך המסר הזה הוא לעמיתיך המבוגרים , שסמכת עליהם שיחליטו בעצמם .. ( חקרים ? שישלחו לי ווירוס ? שיהרסו ליאור ? זאת הכוונה ? הייתי , תאמין לי בסרט הזה )
תתנצל ליאור , ומייד ! אם יש בך עדין טיפה של כישרון לתהות בעצמך בראי . כבוד עצמי ליאור .. תן לעצמך את הכרדיט הזה ..

לעצם העניין : אני מבקש לעצמי במה . כן . והאופן שייצרתי הוא חוקי . פיירי . בתנאים שנוצרו . עכשיו : התשובה לזה מנגד היא מחיקת הדברים . פשוט ללכת ולמחוק . המבוגרים יכולים ללכת ולמחוק . יכולים להגיע במחיקה עד השורש .. שהתחיל כאן רק לפני כמה ימים . ואם זו התשובה שלהם , אזי אני רוצה לראות את זה בעיני ! אני רוצה לראות את הצד הזה ולתעד אותו .
זה סוד העניין ליאור , בתמצית : ישנם אך ורק שני צדדים . שני פנים . ביניהם , בין שני הצדדים / הפנים האלה , ישנו שטח הפקר פרוע שמשחקים בו - עד עכשיו - המבוגרים שלך חופשי על הבר ועושים בו ככל העולה על רוחם . וזה לא פייר ליאור . זה משחק מלוכלך וכפול ליאור . אלו כללי המשחק של מפיה גולגר , ואם כבר אז בואו חברה לקרוא לילד בשמו . בשמו ובשם סבתא שלו ובן דודה שלו.. לא ארשה לאף בן דוד להסתתר . מילה זאת מילה ליאור .
הערה אחרונה בנושא 46793
כרגיל לא הבנתי מה אתה מנסה להגיד, ככל הנראה היטבת לאבד איזה בורג או שניים, כמו כותבים משכילים ובוגרים ממך בעבר.

לא הבנתי על מה אני אמור להתנצל - על כך שמחיתי על ~עשרים התגובות שפיזרת ברחבי האייל כדי להפנות אותם לשטויות שכתבת כאן? על כך שהצעתי לקוראים האחרים ליידע את מעסיקיך בדבר מעשיך? על כך שציינתי כי יהודי מאמין לא יעשה כדבר הזה בשבת? למען האמת, לא מעניין אותי יותר מה יש לך לומר, והתנצלות על לא כלום לא תקבל. גם התייחסות לא.

מאות אנשים נאלצים לקרוא את ההבלים שאתה מפזר כאן, הפסקת להתייחס לגופו של הדיון שפתחת כאן אחרי תגובה או שתיים ומאז אתה סתם משתין על הקוראים שטורחים להתייחס אליך. ובכן אלברט, חיים שלווים וכל טוב, ממני לא תשמע יותר. אלא אם תחליט שוב לפזר פרומואים מפגרים כשלוליות אחרי הגשם, או-אז צפה לבום עצבני.

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים