ממצאי הזיהום בחיפה - ''מוגזמים ולא אמינים'' 470248
ממצאי הזיהום בחיפה - ''מוגזמים ולא אמינים'' 470255
איגוד ערים חיפה עסוק במשחקי כח. השאלה שמטרידה את החברים הטובים באיגוד ערים איננה ''מה מצב האוויר החיפה'' אלא ''למי, למי, יש יותר כבוד''. מזעזעת אותם החוצפה של פקידי המשרד לאיכות הסביבה, שמעיזים להכנס להם לטריטוריה.

בכל מקרה, מנכ''ל איגוד ערים התפטר עכשיו. אולי המחליף שלו יהיה מוצלח יותר.
ממצאי הזיהום בחיפה - ''מוגזמים ולא אמינים'' 470295
כלומר, אתה חולק על טענות האיגוד? על מה בדיוק?
ממצאי הזיהום בחיפה - ''מוגזמים ולא אמינים'' 470341
נתחיל מחוסר היכולת שלהם להגיב לממצאים (לא מצאתם את הדוח ? הנה הוא http://www.sviva.gov.il/Enviroment/Static/Binaries/S...)
נמשיך עם חוסר פירוט לגבי סוג ואופן הבדיקות שהם מבצעים, טענות פופוליסטיות לגבי זמן המדידה שלהם מול המשרד לאיכות הסביבה (מותר גם לבצע בדיקות מדגמיות, ניטור רציף הוא בד"כ במקום יחיד וכככה יש גם עליהם ביקורת). שלא ישתמע מזה שהשמשרד לאיכות הסביבה הם בסדר, בדו"ח שלהם חסר כל החלק של אופן ביצוע המדידות/המבצעים.
ממצאי הזיהום בחיפה - ''מוגזמים ולא אמינים'' 470636
יש לי היכרות מסויימת עם הגורמים המעורבים בפרשה.

במשרד לאיכות הסביבה יש 4 אנשים שמטפלים באוויר באיזור חיפה והקריות. הם מעולים, אבל הם מעטים מדי, יש עליהם עומס מטורף, ואין להם תקציבים. העובדה שהם הצליחו למנף את המדידות הללו עם התקציב המצחיק שלהם היא מאוד מרשימה.
עכשיו הם (סופסוף) הצליחו לקבל תקצוב עבור בדיקות נוספות, שיוצאות לדרך.
הם גם קיבלו תקציב לגייס אנשים נוספים. אם מישהו מכם הוא מהנדס כימיה שמחפש עבודה מעניינת, כדאי לפנות למשרד לאיכות הסביבה (מחוז חיפה).

איגוד ערים חיפה הוא סיפור אחר. אני מן הסתם לא צריך לספר לך איך נראות הרשויות המקומיות בארץ. מאבקי כח אוכלים שם כל חלקה טובה.

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים