כמה היהורים נקודתיים 4711
*סופסוף השמאל הישאלי חווה את מה שהימין חווה כבר שנים- כמה טמבלים מציגים את עמדותיכם בצורה אינפנטילית בעיני העולם. הצטרפתם למועדון מטיחי הראש בקיר-ברכותיי.
*להשוות בין רוקנרול ליורפופ רחוק רק פחות מהשוואה בין רוקנרול לבאך, אבל זו דעה אישית.
*פינפפונג עבדו על כולנו- רמאות גרועמה מזו של השרוף. הם מכרו לנו במשך חודשים שכל המסר שלהם הוא שימחה וקלילות אבל רגע לפני האירווזיון הם אמרו "רגע, מעכשו אנחנו להקה עם מסר פוליטי" חבר'ה עבדו עלינו!!
כמה היהורים נקודתיים 4712
* ההשוואה שביצעתי לא הייתה בין הסגנונות המוזיקליים אלא בין היחס של חובבי מוזיקה קלאסית לרוקנרול לבין היחס של חובבי רוקנרול ליורופופ. אם תחפש, תמצא הרבה יותר אנשים שאוהבים ומבינים גם רוק וגם מוזיקה קלאסית מאשר אנשים שאוהבים ומבינים גם רוק וגם יורופופ.
* דגלי סוריה נופפו גם בוידאו קליפ שפינג פונג שלחו לתחרות. אחת השורות בשיר אומרת "יש לי חבר חדש בדמשק" אם אף אחד לא הקשיב למילים של השיר או התייחס רק למלפפון בוידאו זו בעיה שלו. פינג פונג לא הסתירו דבר.
כמה היהורים נקודתיים 4743
הערה קטנה: לפי מה שקראתי ב"ידיעות" או "מעריב" היום, הבית על דמשק לא הופיע בגירסה המקורית של השיר שהוגשה לרשות השידור. הם הוספיו את זה בהמשך. אני מניח שזה גם אומר שהוידאוקליפ עצמו לא הוגש לרשות השידור (הם שמעו רק את השיר או משהו), כך שגם על זה הם לא יכלו לתת את הדעת...
כמה היהורים נקודתיים 4769
הסערה התקשורתית סביב עניין הדגלים החלה כאשר הלהקה כבר הייתה בחו''ל. הוידאו הוקלט זמן רב לפני כן. יתכן שהבחירה לא הייתה על סמך הוידאו אבל אין קייס למי שיטען שרשות השידור לא יכולה הייתה לדעת על השורה המדוברת או על עניין נפנוף הדגלים.
אם היא לא ידעה זה רק בגלל שהיא התמקדה במרדף אחרי המלפפון המדובר.
כמה היהורים נקודתיים 4772
מילא הפיקה, אבל גם שידרה....מנהלי רשות השידור אמורים לדעת מה יש בקליפים שהם משדרים.
כמה היהורים נקודתיים 4773
השמאל? למה דווקא השמאל? אני מכיר אנשים בעלי דעות ימניות או מרכזניות שמתאימים מאד לטיפוס שפינג פונג הציגו. רק בגלל שהם שרו על שלום? הם לא שרו בעד או נגד החזרת הגולן, אלא על שלום בלבד, כך שהשיר לא מייצג את השמאל דווקא. אלא אם כן אתה לדעתך אנשי ימין לא מעוניינים בשלום.

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים