כמה נכון 473461
הדברים שכתבת נכונים במידה רבה. הדבר המוזר הוא שמדינת ישראל אינה שמה לב שהיא כורתת את הענף שהיא יושבת עליו. קיימים מיליונים רבים של נוצרים אוהבי ישראל אז קודם כול עושים הכול כדי להסתיר אותם מאיתנו וגם התרומות שלהם מועברות דרך אירגונים דתיים שמציגים עצמם כאילו הם עצמם התורמים,שחס וחלילה לא יראו את הצד השני של המטבע,דבר שני אותם נוצרים היו רוצים לראות שמי שהם תורמים לו ומפגינים אהבה כלפיו יקבלו אותם (לא יעברו לאמונתם פשוט יהיו מוכנים לקבל אותם כידידים) אבל מדינת ישראל מעדיפה תחת שלטון שס והחרדים להגדיל את האיבה ובכול מקום שיש יוזמה נוצרית של התקרבות יש איזו בריחה דיפלומטית שלנו שחס וחלילה לא נהרוס את השנאה. הדבר המוזר הנוסף הוא שאין מזכירים כלל את רדיפת הנצרות בשנותיה הראשונות על ידי היהדות הרבנית, התלמוד ברכת המינים זה רק חלק מהמאבק כול התפיסה האמונתית שלנו כיהודים מושפעת לחלוטין מהמאבק הזה שגרם להטיית פרקים רבים בתנך ממשמעותם המקורית כך שאנו חיים היום באמונה מסורסת יציר ידי אדם הרבה יותר מאשר דברי אלוהים.
מרבים לדבר על הגיחוך שבאמונה בישוע תמיד מבליטים את הדברים האבסורדים בלא לתת כול משקל נגד הרי אם מיליארי אנשים מאמינים בזה הם לא התחלקו על השכל בוודאי יש להם טיעונים מנומקים למה שהם מאמינים בו.
הדבר המצחיק הוא שבמדינה הזו שבה מקפידים על העיקרון של ''רק לא ישוע '' צומחות ללא כול הפרעה כול הרעות החולות באופן שאין רבים כמותו בעולם ילדינו לא מחונכים ולא מתורבתים על ערכים אין בכלל על מה לדבר, אי אפשר להוכיח את איש הרי אנחנו העם

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים