''חופש ביטוי לחוליגאנים'' 478394
סיגרו את האיטנרט בפני העניים !
טומי לפיד, כתבלב החצר של אולמרט קורא לסכור את פיהם של אזרחים מן השורה גם באינטרנט, עורו אזרחים !!!

טומי לפיד אחד "מכלבי השמירה של הדמוקרטיה", הוא כלב שמירה שמרוב נחת ושובע, הוא שכח לנבוח, וכאשר הוא נובח זה דווקא נגד הדמוקרטיה, לפיד פרסם מאמר מכוער, בו דרש להגביל את חופש הביטוי גם באינטרנט, הוא קרא למאמר "חופש הביטוי לחוליגנים"

כתבתי תגובה לאתר של מעריב, אך מהנסיון עם שלי עם "מעריב" הם וגם אתר האינטרנט שלהם הנם ממובילי חרם ההשתקה העיתונאית נגדי, בגלל שהייתי בין חברי הגרעין המייסד של תנועת המחאה "הפנתרים השחורים".

האתר של האייל הקורא הוא יותר דמוקרטי, ואני מפרסם בו את תגובתי למאמר השטנה של טומי לפיד.

חופש הביטוי באתר של מעריב "הוא כל כך מושרש ורחב" עד שמעולם הם לא מפרסמים אפילו תגובה זעירונת שלי בטוקבק, זה במסגרת החרם העיתונאי הכולל הרובץ עלי כמנהיג הפמתרים מזה 30 שנים, החרם הוכרז עלי יותר בגלל יכולת הביטוי שלי מאשר בגלל "מעורבותי הפוליטית" אנשים כמו טומי לפיד נמנעים מלהתמודד עימי פנים, בגלל שאני מסוגל להעמיד אנשים כוזבים כטומי לפיד על מקומם, התגובה הזו תהיה נסיון נוסף לחופש הביטוי האליטיסטי המאפיין את "מעריב".

אך בגלל התודעה הדמוקרטית "הגדולה" של מעריב אני אשחר לפתחיהם של אתרים ופרומים רבים ואבקש לפרסם את התגובה הזו.

כל אחד יכול למצוא את המאמר של טומי לפיד על ידי חיפוש בגוגל להקיש "חופש ביטוי לחוליגנים" ולראות את החרפה ואת הגזענות בעיניים.

באשר אליך טומי לפיד, אני חש בחילה מעצם העובדה שאני מתייחס אליך כלל ועיקר.

כל העיתונות הישראלית הנה עתונות כבושה בידי האליטות וכנופיות ההון התקשורת והשלטון שגזלו מהעם את מדינת ישראל, ואילו אתה טומי לפיד הנך כידוע בכל החוגים ברחבי עמנו, סמל ודוגמא לאדם ששהליך מעליו כל עך ומצפון, אתה טומי לפיד הנך בין האנשים שרמסו את האתיקה העיתונאית ברגל גסה.

אחרי שהעם הביע בדרך היחידה שעוד נותרה לו, את שאט נפשו ממך והשליך אותך ואת כל חברי המפלגה הכוזבת שלך "שינוי" מן הכנסת, הפכת להיות כתבלב חצר עלוב, מלחך פנכה המשחר למוצא פיו של גדול הגנבים שהצליח לתפוס את השלטון באמצעות מעשי תרמית וכזבים שבוצעו בסיוע עברייני עיתונות שכמוך.

עתה עינך צרה בחלון הצר, שנשאר פתוח בגדר עיתונות מושחתת ומסואבת מאין כמותה, אתה קם לדרוש בשם "טוהר חופש הביטוי" לסכור את פי האזרחים מן השורה ולהטיל עליהם אלם מוחלט גם באינטרנט.

עליך לדעת שעל מעשים כמו שלך אנשים עמדו ועוד יעמדו לדין

גם אתה טומי לפיד, כל מעשי התזזית שלך מתועדים, פגעת בעמנו, העם עוד יקום ויחולל מהפכה שתשיב לידיו את השלטון על ארצו, אתה ושולחיך ומרעיך, עוד תעמדו למשפט העם, אדם עלוב, אתה טומי לפיד, חף מכל שמץ של ערך, אתיקה, אג'נדה, איך אתה לא מתבייש להסתכל על עצמך בראי?

תמהני, האם אין בך שמץ ורסיס מצלם אנוש? איך אתה מסביר לעצמך תופעת חייך ואת קיומך העלוב?
''חופש ביטוי לחוליגאנים'' 478407
אם זה סגנון הבטוי שלך לא פלא שטומי לפיד מסרב להתעמת איתך. אולי תתגונן בטענת "רק כך אפשר לדבר עם לפיד" או אולי "הוא גרם לי"? וגם אם זה אופי הדיון שלך, להתנפל על מאמרים שלא קשורים לעניין שלך ורק בגלל שבאייל אפשר להגיב חופשי על כל מאמר אתה מנצל את זה לרעה לטובת האג'נדה שלך. אם אתה עדיין רוצה לכתוב תגובה באייל בכל סגנון שיתחשק לך אז אני מציע לך להתאמץ ולמצא פה מאמר אחר שמתאים לך.

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים