בטאנקור שוחררה 483052
צבא קולומביה שיחרר את אינגריד בטאנקור ועוד 14 חטופים ללא כל שפיכות דמים. יופי!

בטאנקור שוחררה 483063
אחרי שש שנים.
מישהו רוצה להציע למשפחת שליט לחכות ארבע שנים נוספות?
בטאנקור שוחררה 483078
לא, חלילה. וסליחה על ההערה, אין לי שום זכות להעיר לך, ובכל זאת: עד כמה שהתרשמתי - המשפחות לא נהנות ולא משועשעות כשמדברים על הנושאים האלה בצחוק, בהומור, בציניות, בסרקאזם, בלויית הומור עדינה, אפילו, וכו'. כך שמתוך כבוד לסבל שהם עוברים, אולי כדאי להימנע לחלוטין מכל דבר העלול להתגלות כמעורר-רגישות, כולל אמירות מסוג "מישהו רוצה להציע למשפחת שליט...". (ואם תגיד שכתבת את זה לא בצחוק או בציניות אלא ברצינות - נדמה לי שישנם מי שזה עלול לזעזע אותם אפילו עוד יותר. וזה בלי קשר לשאלה מי קורא את האייל ואיזה סיכוי כבר יש שמישהו ממשפחת שליט מגיע דווקא לכאן - הדברים האלה קורים לפעמים ונדמה לי שהבת/נכדה של ס. יזהר, למשל, הגיעה לכאן לאחר מותו והגיבה לדברים שנאמרו כאן וששיקפו, לדעתה, באופן מוטעה, את דעותיו [משהו הקשור בתנועה הכנענית, אזא"מ])
בטאנקור שוחררה 483080
קודם כל יש לך את הזכות להעיר לי.
מעבר לכך, לא מדובר בהתבדחות, וגם לא כהצעה מעשית.
כוונת דברי החתה להגיד שעם כל הכבוד לכך שבטאנקור שוחררה, וללא שפיכות דמים, שש שנים זה *המון* זמן. בשביל להראות כמה המון זמן, הבאתי לשם השוואה את גלעד שליט שמוחזק "רק" שנתיים.
בטאנקור שוחררה 483084
הבנתי, תודה. אבל ההערה (או העצה) בעינה עומדת. אולי יכולתי להבין יותר טוב מיד ברגע הראשון שקראתי, לו הניסוח היה שונה. למשל, לו במקום "מישהו רוצה להציע...", היית אומר מלכתחילה: "שש שנים זה המון זמן, זה כאילו שמישהו היה אומר למשפחת שליט שיחכו עוד ארבע שנים מעכשיו...".
בטאנקור שוחררה 483179
יש גבול לניטפוקים האפשריים. מדבריו של אלון אפשר היה להבין שהוא היה רוצה שגם את שליט ישחררו באותו אופן. כוונתו של דורון, בהתאם, הייתה מובנת מלכתחילה.

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים