גרין פיס 48596
וכאן כדאי להזכיר ארגון שאני חבר גאה בו , את גרין פיס" . גרין פיס נאבק מזה שנים רבות באירגונים ומדינות שמזהמות את הסביבה ותורמים את תרומתם הלא קטנה לאפקט החממה ( ובהם , כן כן, ארגונים שונים בישראל וגם המדינה עצמה ) ועומד כראש החנית במאבק בהתחממות ובזיהום.
לא בכל דבר אני מסכים עם מדיניות הארגון. לדוגמה אינני מסכים להתנגדות שלהם למזונות "מהונדסים " בהנדסה גנטית שלדעתי יש מקומות וזמנים שיש בהם צורך אמיתי.אבל ברוב המוחלט של הדברים "גרין פיס " מתבלט כמו קולוסוס ( או קסנדרה ) שכל הזהרותיו התקיימו .
גם בישראל יש ל"גרין פיס " סניף ששולח בכל כמה חודשים רבעון מיוחד על פעילויותיו הברוכות והדחופות של הארגון.
אני קורא לכל אחד מהקוראים להצטרף ל"גרין פיס" . האירגון הזה הוא למעננו וכנגד אפקט החממה.
עוד על "גרין פיס" :
גרין פיס 452269
במשך שנה מיום המלחמה ספקים של כלור קונים כלור ממצרים הכלור המסופק עם הרבה כספית ומתחכות . נוסף לזה הכלור בלי תו תקן כלור למי שתיה . כ60 טון כלור מגיע ממצרים כל יום לבריכות שחיה ולחיטוי של מי שתיה . אני עובד בחברה לטיפול במערכות מים ואני נפגש כל יום עם הכלור הזה שמוזרם למי שתיה וכן לבריכות שחיה בגלל שזה כסף גדול ההפרש במחיר של כלור עם נקי לכלור עם מתכות דרך הגב בחברה שאני עובד לא מוכרים כלור רק נותנים שרות למערכות מים .בבדיקה שלי עם פ"ר נח גלילי מהתכניון בחיפה נאמר לי שזה חמור ביותר כל משרדי הממשלה כמו משרד הבריאות איכות הסביבה משרד העבודה מודעים לזה אבל בגלל כח וכסף ההספקה של הכלור מגיע ממצרים ניצנה כל יום .

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים