נחמד, אבל 494824
למרות שאני שמח שנבחר נשיא שחור (מסיבות אישיות), משהו במערכת הבחירות הזו מטריד אותי. בהתחלה היה לי קשה להגדיר את זה, אבל מהר מאוד זה נעשה קל. שני אירועים מכוננים:

הקליפ המגעיל של שרה סילוורמן.
בת החמש המקסימה, החכמה, והממושמעת שלי, קוראת "go Obama go!" כמו שהמורה לימדה.
נחמד, אבל 494827
יכול להיות שההומור של סילברמן לא משהו, אבל ארוע מכונן? והילדה החכמה שבחרה בצד המנצח, זה מכונן? בוא אלינו, למערכת הדלוחה שלנו, ותוכל למלא את הפוסטים הבאים שלך באירועים מכוננים מגעילים באמת.
נחמד, אבל 494831
הייתי כבר אצלנו, במערכה הדלוחה שלנו, ולא ראיתי אמונה עיוורת בקנה מידה כזה.
נחמד, אבל 494847
קליפ מעניין מאוד של הקומיקאית שרה סילוורמן.

א. טרחתי ובדקתי: בבחירות 2000 בפלורידה (בוש נגד גור) זכה בוש ביתרון של 537 קולות. בבחירות אלו זכתה מפלגת הירוקים של ראלף נאדר (ומייקל מור), חביביה של גב' סילברמן, ב-‏97,421 קולות. כלומר מי שנתנו את פלורידה ואת הנשיאות לבוש לא היו כמה עשרות ה"זיידה" וה"נאנה" שהצביעו בטעות עבור פאט ביוקנאן השמרן הנוצרי, אלא חבריה האולטרה-ליברלים של גב' סילברמן.

ב. הקליפ משום מה מזכיר לי אסוציאטיבית את ספרו של פיליפ רות "קובלנתו של פורטנוי" (אאז"ן את השם). אין להסיק מן האסוציאציה הזו על רמת החומר של הקומיקאית (הלא ממש מצחיקה לטעמי).
נחמד, אבל 494874
א. היהודים בפלורידה הצביעו לגור והירוקים לניידר. מי שהביא את היתרון לבוש שם היו הקובנים שכעסו על קלינטון בגלל מדיניות ליברלית מדי כלפי קובה.

ב. מה מעיק על פורטנוי.

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים