שיעשו עוד מכרז 498978
אני לא מבין את הלוגיקה. ימי המכרז היו ממש תור זהב של היצירה הטלוויזיונית. תוכניות איכותיות, מושקעות, ראויות, שאף זכו להצלחה ברייטינג, הציפו את המסך לאורך שבועות ארוכים. רגע אחרי המכרז, כאילו הכל נשכח, ושום דבר לא נלמד. אז אני מבין שהשרדות והאח הגדול הרימו רייטינג מפה עד הודעה חדשה, אבל גם תוכניות קצת יותר איכותיות קיבלו רייטינג טוב כשניסו להציג אותן לצופים, אז למה לא?
שיעשו עוד מכרז 498985
צריך לשמור כוחות למכרז הבא.
שיעשו עוד מכרז 499023
עלויות?
שיעשו עוד מכרז 499026
אתה יכול להוריד את סימן השאלה ולהפכו לסימן קריאה. לא לשנים כי אז תסתבך עם עצמך.
שיעשו עוד מכרז 499037
אם לדייק, לא רק עלויות אלא גם רווחיות. "הישרדות" בערוץ 10 הטריפה את דעתם של זכייני ערוץ 2. ההפקה עלתה כחמישה מיליוני שקלים והניבה הכנסות בסדר גודל כפול, והרייטינג שלה עבר את זה של "כוכב נולד". התשובה של קנאת הערוצים היא "האח הגדול" שהפקתו עלתה כעשרה מיליון שקל וההכנסות עברו כבר את העשרים וארבעה מיליון. הכסף הגדול משחק פה. אחרי השקעה לא קטנה בדרמה טובה, לאילו הכנסות אפשר לצפות?
שיעשו עוד מכרז 499038
העלויות משפיעות מאד על הרווחיות.
שיעשו עוד מכרז 499128
עשרים וארבעה מליון ש"ח? זה כל מה שמרוויחה תוכנית שבמשך כמה חודשים מספרים שהיא כל מה שאנשים מדברים עליה? מה זה הסכום הזה? אפשר היה לערוך מגבית קטנה בקרב המלעיזים, ולשלם לערוץ המתאים להוריד אותה מהמסך.
שיעשו עוד מכרז 499141
אם היו לה אחוזי צפיה גבוהים אולי היא העלתה את סך ההכנסה מפרסומות.

אברי גלעד טען (היום בתוכניתו בגל"צ) שתוכניות מהסוג הזה הן תוכניות שהצופים נוטים לראות בשידור חי ולא להקליט וכך חו"ח לדלג על פרסומות. לטענתו הבעיה הזו מורגשת במיוחד בשנים האחרונות כתוצאה מכניסתם של אמצעי ההקלטה הרשמיים של הכבלים והלווין (לדוגמה: יס מקס)
שיעשו עוד מכרז 499147
אההה... זה הסכום של ההכנסות ממסרונים בלבד? אז זה לא מעניין.

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים