לשים כותרת 500982
"הם רוצים בפתיחת המעברים, כמו מעבר רפיח. אבל אם כל המלחמה הנה בגלל מעבר רפיח, מדוע שלא יזוזו הצידה וייתנו לאחרים לשלוט ברצועה? הרי לפני חטיפת גלעד שליט המעברים ובכלל זה רפיח, היו פתוחים. מי גרם למצב הזה?"

הם טוענים שהם נלחמים נגד הכיבוש. אך מדובר במצב אבסורדי. בגדה, שבה יש כיבוש, המצב טוב יותר. אין "התנגדות" או פעולות נגד ישראל. ודווקא כאן, בעזה, שכבר אין כיבוש ישראלי, ה"התנגדות" משתוללת. הם טוענים ששיחררו את עזה מהכיבוש, אז מדוע הם נלחמים בישראל מתוכה?

כולם מאשימים את ישראל בפגיעה באזרחים חפים מפשע, אך התושבים גם פוחדים לומר שהחמאס אשם...

אנחנו כבר חוששים שביום שבו תסתיים הלחימה, יצוצו מחמוד א-זהאר ואיסמעיל הנייה מהמנהרה שבה הסתתרו, ימהרו לכנס מסיבת עיתונאים וכמו חסן נסראללה מייד לאחר מלחמת לבנון השנייה, יספרו לכל העולם שניצחו. הנייה יגיד לעיתונאים שהיה זה "נאסר מן אללה", ניצחון מאללה.
לשים כותרת 501070
הם *אומרים* שהם רוצים בפתיחת המעברים. ליתר דיוק הם רוצים בפתיחת המעברים (הים והאוויר בכלל זה, אך לא המעברים לישראל) ללא פיקוח ישראלי, וללא אשרור הסכמי אוסלו שקבעו פירוז מנשק כבד. אין פה שום דבר תמוה או מוזר או מקום לשאלות, והם עומדים להשיג את מטרתם - לפחות באופן חלקי - עם הפסקת האש.
לשים כותרת 501125
ולשים מתחת לכותרת ולכל הרשימה את המשפט המסכם, המייצג את המציאות לאשורה:

"ח'ליל עבדאללה הוא שמו הבדוי של עיתונאי פלשתינאי מפורסם המתגורר בעזה. העיתונאי סירב להיחשף בשמו האמיתי"

למה?
(הפותר/ת ראשונה זכאי/ת לזיכוי של 25% על דגימות מעבדה משיירי פצצות זרחן ואורניום מלוכלך פרי הגות השטירמר, הגארדיאן, יאסר זצ"ל וזוהא ערפאת)
לשים כותרת 501280
הלוואי שכך יקרה - זו הערובה שיהיה שקט.

אם החמאס לא יכריז על נצחון אלוהי - גזר הדין יהיה ירי הסתנניות ופיגועים "למחוק את החרפה"

ראה נא את גבול לבנון בעצם הימים הללו - שקט ושליו במרמיטה בשנת חורף, זכורה לך תגובת החיזבאללה על הירי שבוצע לעבר צפון ישראל בראשיתה של המערכה, מי שומר היום על גבול ישראל מלבנון? ומי מסייר ומשטר על לשמור את השקט? - חיזבאללה.

אני ממש לא מבין על מה מתדיינים מתפלפלים ומתפתלים - האוייב מדרום עשה פעולות עויינות, נרפות ההנהגה הישראלית, הפקירה לסיוט הזה את אזרחיה בדרום, כעת משיבים אש למקורות הירי - מה לא תקין ומה לא נכון, מתוך הוראות פתיחה באש ..."ובלבד שלא יגרום נזק גדול ממה שהתכוון הצד התוקף לגרום...", מה כוונתו של החאמס יודעים אז אם הוא לא מצליח לעמוד ברהב הריקני של עצמו למה אני צריך לסנגר עליו.

תושבי מדינת ישראל צריכים לדעת שהם נמצאים בחזית וחייהם תלויים על בלימה, אזרחים חיילים ילדים נשים וכל מי שבסביבה, באותה מידה זה מקרין לצד השני שום דבר לא מקודש ומאזן האימה ירגיע את העסק רק בדרך זו ניתן יהיה לקיים רמת קיום נסבלת.

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים