מגדיל, עולה קומה, מעביר לאזור אחר ומחליף את השכנים 501003
יש לי סדר עדיפויות כמובן ולכן הצבעתי לאפשרות הראשונה, מגדיל אותה (את הדירה) בחדר או יותר. מלבד הרצון שלי להחליף את השכנים ובעיקר את ועד הבית- שכנראה לא קראה מעולם את "החטא ועונשו" ולא מודעת למה שעשוי לקרות לה אם היא תמשיך להתעמר בדיירי הבניין. גם את השכנים שגרים בדירה הצמודה לשלי, שני גברברים צעירים ופוחזים שמנגנים ראפ ישראלי קולני ומטריד בשעות הקטנות של הלילה.
למען האמת האזור בו אני גר שקט בד"כ כלל אבל לא נקי במיוחד. אני גר בקומת הקרקע או נכון יותר בדרך שבין הלובי של הבניין לבין הקומה הראשונה, באמצע. מתחת לחלון שלי ישנו מעין מסדרון שמוביל לאחורי הבניין. במסדרון הזה חתולים נוטים לעשות את צרכיהם והריח מתפזר בדירתי הקטנה. פעם בשבוע עלי לפנות את המתנות של היצורים הסרחנים ולכן הייתי שמח להעביר את הדירה שלי קומה אחת למעלה.
הדירה שלי קטנה, שלושה חדרים (2 חדרי שינה וסלון. יש גם מטבח קטן אבל הוא ממש מטבחון ואי אפשר לקרוא לו חדר). בשנות ה-‏90 הדירה בה אני מתגורר הייתה כנראה גדולה יותר אבל אז קנה אותה זוג מבוגר מגבעתיים ופיצל אותה. כעת ישנה הדירה שלי, בה שלושה חדרים כאמור, ויחידת דיור שנמצאת בתחת של הדירה שלי, ובה חדר שינה ומטבח. אופנת הפיצולים הזו אינה מוצאת חן בעיני כמובן אבל יש בה יתרון אחד, בזכותה אני משלם פחות חשמל מים וארנונה.

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים