תוצאות הבחירות הן גם משל 504413
השמאל כל הזמן מטפטף לנו שהשלום כל כך קרוב, כל כך במרחק נגיעה, ובסופו של דבר מתברר כמה הוא הזוי.
זה בדיוק מה שקורה עם תוצאות הבחירות. השמאל בטוח שהשלטון במרחק נגיעה ממנו, ולכל אדם שעיניו בראשו ברור שבפועל גוש הימין נחל ניצחון אדיר ומובהק. ספינים של אדלר וארד שיצאו משליטה, וגרמו גם לממציאיהם להאמין בהם, הפכו את היותה של מפלגה הגדולה ביותר לעניין בעל משמעות כלשהי, בשעה שהחוק לא מקנה לכך שום חשיבות (אמנם רצו לשנות זאת, אבל החוק לא השתנה בסופו של דבר). להזכירכם, גם בבחירות 96 הליכוד קיבל פחות מנדטים מהעבודה, אז מה? ביבי היה ראש ממשלה שלוש שנים

הגדיל עשות ביילין, פנטזיונר ידוע, שטען בטור ב"ישראל היום", כי יהדות התורה תצטרף ללבני ותקים איתה ממשלת שמאל. זה לא אפשרי אפילו אריתמטית, אבל גם עקרונית - אין ציבור מצביעים ימני יותר מהציבור של יהדות התורה, שחלק נכבד ממנו גם גר בהתנחלויות חרדיות כמו מודיעין עילית וביתר. הסיכוי שיהדות התורה תקים ממשלה עם לבני, עם איבתה ההיסטורית האדירה לשמאל, הוא בדיוק כמו הסיכוי האחר שעליו ביילין בונה, שהערבים, עם איבתם המטורפת אלינו, ישלימו עם קיומנו כאן. בשני המקרים מצטרפות אופטימיות חסרת שחר וזלזול במוצקות האידיאולוגיה העוינת של הצד השני לכדי הזיה אווילית.

(מתוך בלוג ההערצה שלי לנתניהו -
תוצאות הבחירות הן גם משל 504467
אני חייב לציין שהבלוג שלך הוא משהו..מיוחד.

כותרת הבלוג היא "יחי מנהיגנו ביבי",

הבלוג מוגדר כ "בלוג הערצה לבנימין נתניהו",

כותרות הפוסטים: "למה ביבי דגול?" , "האמינות המדהימה של ביבי"

מודה אני שבמבט ראשון חשבתי שמדובר בפארודיה משעשעת,אבל לאחר בדיקה מסתבר שלא כך.מה שמוכיח שגם פארודיה היא בעיני המתבונן.

ואפרופו סאטירה,מילה טובה ל"ארץ נהדרת" על המערכונים אתמול..הייתי אומר שמערכון ליברמן היה סיכום נאות לתופעה..וכבונוס גם היה מצחיק לאללה.
נקווה שהבדיחה לא תהיה על חשבוננו.
תוצאות הבחירות הן גם משל 504468
למרבה הצער, מערכונים כאלה רק מעודדים את תופעת ליברמן. שיחה עם מצביע ליברמן מצוי גרמה לי לשער שעיקר הנכס האלקטורלי שלו הוא היותו ''מעצבן את השמאלנים''.
תוצאות הבחירות הן גם משל 505313
אני באמת מרגיש תדהמה מהזכות הגדולה שנפלה בחלקה של המדינה, להיות מובלת על ידי מנהיג בשיעור קומתו של נתניהו. בפרט הדבר מדהים כשאין בכלל בשדה הפוליטי מישהו שמתקרב אליו בשיעור קומתו, גם לא בימין, ובטח לא בשמאל. אני יודע שאנשים שמחוברים באינפוזיה לשטיפת המוח הנגטיבית של התקשורת יתקשו להבין זאת.
תוצאות הבחירות הן גם משל 505332
אשריך וטוב לך.
זכות גדולה 505357
כולנו בתדהמה - אני מקווה שבמבט לאחור נימצא בסוף הקדנציה ראויים לבחירה זו של נתניהו (בנו), או לפחות נימצא.
(:
זכות גדולה 505382
תראה, את פרעה עברנו...

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים