הייתי פעם מנוי 509652
לחלומות באספמייה ויותר ממחצית החוברות בכלל לא נשלחו אליי וקיבלתי אותם בכנסי מד"ב. הבית שלי כבר מלא בחוברות אספמייה, מרקורי, שני הקוסמוסים (שנות ה50 וה70), פנטסייה 2000, זמנים, מדע ומגזיני היסטוריה בריטים, אירים ואמריקאים כך שאין צורך בעוד...
הייתי פעם מנוי 509654
לחלומות באספמיה, אבל הם דה-פקטו, נסגרו. הייתי גם "מנוי"* ל"מימד העשירי", אבל הגליון האחרון יצא אך לפני פחות מחודש, ולא יהיו עוד. הייתו שוקל להיות מנוי ל"מרקורי", אבל הוא הפסיק לצאת.

בעבר הייתי מנוי גם ל"טבע הדברים" (שפשוט איבדתי בו עניין בשלב מסויים) ול"פי האטום" הנפלא, שהפסיק לצאת באמצע תקופת המנוי שלי.

* העיתון חולק לחברי אגודה ישראלית למדע בדיוני ופנטזיה. הוא לא היה הסיבה העיקרית לחברותי באגודה, אבל הוא היה סיבה משמעותית.
הייתי פעם מנוי 509657
נראה ששום מגזין מד"ב ישראלי לא החזיק מעמד יותר מכמה גליונות. (השיא הוא של פנטסייה 2000 שבזמן אמת הגיע ל44 גליונות ולאחרונה יצא לו גליון נוסף.)
חלומות באספמיה 509659
... הם באמת זוועה. הייתי מנוי מאז הגליון הראשון. הגליון ה-‏14 מעולם לא נשלח אלי, למרות ששולם בדמי המנוי, ולמרות התחייבויות חוזרות ונשנות מהעורך ומהמו"ל.

כיום אני מנוי על Communications of the ACM (שהשתנה לחלוטין, ולטובה, לפני כחצי שנה) ועל SIGPLAN Notices. בעבר הייתי מנוי על "טבע הדברים" ועל Skeptical Inquirer.
הייתי פעם מנוי 509748
זוכר סיפור מפנטזיה 2000 על מישהו שהיה סוג של חקלאי ימי של אצות, אחד משישה אנשים שנדבקו באיזו מחלה מסתורית ובסופו של דבר רהיטים מדברים אליו? כנראה מהחוברות המוקדמות יחסית?

אני חייב למצוא את שם הסיפור והסופר. זה מטריד אותי כבר כמה חודשים... נזכרתי בו פתאום (לפחות עשור אחרי שדפדפתי בחוברות בפעם האחרונה) בלי שום סיבה נראית לעין. אלפי תודות מראש לפותר נכונה.
הייתי פעם מנוי 509750
הסיפור של הארלן אליסון ורוברט שקלי? (אני רואה אדם יושב... או משהו כזה?)
הייתי פעם מנוי 509751
כן! זה היה "אני רואה אדם יושב על כסא והכסא נושך את רגלו"...

המון תודה!
הייתי פעם מנוי 509752
כאן תמצא את רוב סיפורי המד"ב הקצרים שהופיעו בעברית.

הייתי פעם מנוי 700857
הסיפור עכשיו ברשת.

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים