דיונים מעמיקים? לא כאן 521353
קראתי באייל לא מעט כתבות מעניינות, אבל אני נכנסת לקרוא לעיתים די רחוקות מסיבה אחת עיקרית - הדיונים האוויליים המאבדים כל קשר לידיעה / מאמר המקוריים לעיתים כל כך קרובות, כל כך מהר ולאורך שרשורים כה ארוכים, ששומר עניינו בנושא המקורי ירחק כל עוד הוא זוכר על מה, לעזאזל, דיברו בהתחלה. מגיבי האייל הטיפוסיים הם אנשים מפוקסים כחולד עם דיופטר 19.
דיונים מעמיקים? לא כאן 521371
להגנת המגיבים אציין שחלקם סובל מהפרעת כֶּתֶב (אצל האחרים זו אינה הפרעה).
דיונים מעמיקים? לא כאן 521373
אבל בגלל זה כיף פה.
דיונים מעמיקים? לא כאן 521375
אגב, המשפט הראשון בתגובה שלך הוא כה ארוך שכשמגיעים לסופו, לאחר סטיה לפסוקיות צדדיות, אשר יכולות להיות מעניינות כשלעצמן אולם לא קשורות מספיק לנושא המשפט הראשי
דיונים מעמיקים? לא כאן 521376
.
דיונים מעמיקים? לא כאן 521450
נכון מאוד, אבל (כמו התימה הבסיסית שלי) לא לענין.
אחדד, אם כך, את הענין - אם כולכם מסכימים, מדוע בכ"ז סימנתם בהמוניכם את הרובריקה "דיונים מעמיקים"? האם אתם, כקבוצה חסרת-פנים אך לכידה ביותר (לדעתי), לא עונים לסקרים ב"אייל" מתוך סדר-יום שהוא שונה במובהק מהורדת ה SNR באתר?
דיונים מעמיקים? לא כאן 521453
אני סימנתי את האופציה הזאת מכיוון שגם התתי-פתילים הארוכים שאת מתארת הופכים לעתים קרובות להיות דיונים מעמיקים- גם אם נושאם לא תמיד קשור לנושא המאמר/ידיעה שתחתם הם מופיעים.
דיונים מעמיקים? לא כאן 521564
אולי, אך לעיתים קרובות הרבה יותר (סטטיסטיקאים אלמונים - למלאכה!) הנושא בתת-הפתילים מזגזג ימינה, שמאלה ובאלכסון במהירות שתביס את דיעותיו ומדיניותו של רה"מנו בנושא מיסים מרחוק, ועל כך קובלנתי.
דיונים מעמיקים? לא כאן 521417
אני מוצאת שהעיקר באייל הוא אותם דיונים אוויליים, נושא הידיעה / המאמר המקוריים לא משנים כלל.
דיונים מעמיקים? לא כאן 521474
נהפוך הוא ,זו הסיבה העיקרית שאני נכנס לאייל ,כשאני צריך לקרוא חומר על נושא יש לי מספיק אתרים למצוא בהם חומר ,לכאן אני נכנס כשאני רוצה הפתעה ,כשמשעמם לי במוח ואני צריך שמשהו חדש יבוא ,כאן אני נחשף לדברים שאולי לא הייתי נחשף אחרת אליהם.
דיונים מעמיקים? לא כאן 521476
אני נכנס לכאן כשאני צריך לעבוד.

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים