523571
האם זהו דבר מקובל באייל, שפוליטיקאי מקומי, ודווקא במועצת העיר תל אביב, מקבל כאן במה אישית בצורת מאמר? מה גם שמדובר ב"הצעה לסדר" (?) שהיא פלקאטית גרידא, שאין לה כל משמעות מעשית או ערכית, ועל פניה - לא נועדה אלא ליידוע שמה של המציעה בקרב הציבור (אני, מכל מקום, לא הכרתי את השם הזה עד לרגע הופעתו כאן). קשה לי להתנסח מעבר לכך, מחשש לעבירה על תקנות האייל או על טעמם האישי של העורכים (ולמען האמת גם מחוסר זמן), אך תחושתי היא שיש בפרסום "מאמר" זה טעם לפגם, וכי המשך הקו הזה יוביל את האייל, חלילה, להפיכתו לאתר ליחצ"נות פוליטית.
יחצ''נות 523573
אין לי בעיה בכל שהמאמר נכתב דווקא ע"י פוליטיקאית. לגבי שאיפות הפרסום: זהו מנוע ידוע ולגיטימי (בגבול הטעם הטוב) באינטרנט. מעניין שהדף של המחברת לא מכיל שום פרט לגביה מלבד שיוכה המפלגתי ולכן היא כרגע פוליטיקאית נטו.

האייל הכיל בעבר מאמרים עם הטייה פוליטית ברורה מאוד ששימשו נקודות מוצא לדיונים מעניינים (וגם כאלו שלא). יש לי אכן הרגשה לא לגמרי נוחה מהמאמר הזה (אבל אני מקטר על הרבה מאמרים).

מעניין אותי לראות איך המחברת תגיב כאן לביקורות על העמדות שהוצגו במאמרה.
יחצ''נות 523703
מאמרים עם הטייה פוליטית הם דבר לגיטימי. מה שיש כאן הוא לא מאמר עם הטייה פוליטית אלא מנשר יחס''צ של פוליטיקאית בלבוש מאמר - עניין לגיטימי פחות בהתחשב באופיו של האתר המסויים הזה, כך נדמה לי. השאלה היא רק עד כמה פחות - האם במידה כזאת שמוטב היה לו סירבה המערכת לפרסם אותו.
523586
קראתי את גרסת המאמר באתר ''עיר לכולנו''. הוא נראה שם אפילו פחות רציני. אולי הם רצו להתאימו לתאריך שבו פורסם. לאור רמת הדיון שהמחברת מפגינה שם (שואלים אותה שאלה עובדתית פשוטה והיא עונה תשובה לא עניינית) אני קצת פחות אופטימי בתקוותי להשתתפותה בדיון כאן.

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים