צ'אבס מפריע לקנדי 524078
ג'ו קנדי, בנו של בובי קנדי ז"ל, המעוניין לתפוס את מקומו של הסנטור טד קנדי ז"ל. ב 1979 קנדי ייסד ועמד בראש עמותה שמחלקת נפט ודלק ל 200000 בתי עניים ב 23 מדינות. בארבע השנים האחרונות היה גדלה פעילות העמותה פי 20 רובה ככולה נתמכת בנפט שמגיע מוונצואלה של צ'אבס, דבר שעלול להפריע לקנדי להיבחר לסנט ולשבת בכסא שהיה "שייך" למשפחתו כמעט חצי מאה.

צ'אבס לא מפריע לראנדי כהן 525343
עוד על בורגנותו של הגולף
עוד על אריסטוקרטיותו של הגולף 525366
לא רחוק מניו יורק, על שטח של 2000 דונם, משתרע מגרש גולף יוקרתי ועלום, מורפאר בק או'ביונד (צריך לקרא ת'שם באנגלית :). אלא שלא ברור למי שייך מגרש הגולף האקסלוסיבי הזה. הוא נפתח ע"י מי שייסד את חברת הביטוח החבוטה AIG שניצלה לצלילי 182 מליארד דולר מכספי משלם המסים האמריקאי. אך מנהלי המקום לא מוכנים לדבר עם העתונות או להרשות ביקורים באתר "הפרטי לחלוטין", למרות שהמגרש קשור למנכ"ל החברה לשעבר שנחקר על הונאות ושכביכול נהג לארח במגרש הגולף לקוחות ומנהלים.
עוד על אריסטוקרטיותו של הגולף 525383
כל זאת ועוד: בעלי המגרש אשמים בחטא נורא - הם לא חברים של עיתונאי הני"ט.
עוד על אריסטוקרטיותו של הגולף 525407
דווקא תושבי המקום ועיתון מקומי התלוננו שבעצם הם משלמים מכספם עבור מגרש גולף אקסלוסיבי למנהלי חברה שסרחה ושצריך לפתוח את המגרש לציבור.
עוד על אריסטוקרטיותו של הגולף 525715
קראתי את המאמר. אסופה של שמועות לא מבוססות, קנאה, והטחת רפש עם plausible deniability. לא מופת של עיתונאות.

שאלה: האם אין בארה"ב או במדינת נ"י מקביל לטאבו העותמני, בו ניתן לברר מי הבעלים של חלקת אדמה? העיתונאי לא הצליח לעשות אפילו את זה.

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים