רוב המיזמים בכלל לא נוראים בעיני 524424
גשר מעל ערוץ לא פוגע בעיני בנוף אלא רק מוסיף לו. מכיוון שמדובר ברכבת שנוסעת מדי פעם ולא במכוניות שנוסעות כל הזמן, אני לא רואה כאן פגיעה אמיתית בטבע. חשוב רק לוודא ולפקח שעבודות ההקמה לא יגרמו לנזקים כבדים.

בית מבטחים בזכרון הוא מפגע ארכיטקטוני (בנוסח עדות הCopy &- Paste) וככל שיקדימו להרוס אותו, כך ייטב.

לא ברור לי מה כל כך נורא בתעלת הימים. היא בטח פחות נוראה מהמוביל הארצי שאחראי במידה רבה למצבו הנוכחי של ים המלח.

אם הקמת מוזיאון הסובלנות יביא לתקדים שיאפשר בניה על בתי קברות עתיקים, דיינו.

עיר הבה"דים תהיה נוראה רק אם הקמתה לא תצליח להגביר את הפיקוח על רמת חובב. אני מקווה שדווקא הקמתה תביא להפחתה ניכרת בזיהום הסביבה משם.

כפר הנופש בתמנע הוא בעל פוטנציאל להפוך למפגע סביבתי בלב שמורת טבע, מצד שני, נוף מדברי אף פעם לא ממש נגע לליבי. רוב הסיכויים שזה יגמר בתוצאה סוריאליסטית של פארק טרופי באמצע המדבר.

הפולינום הוא הבחירה שלי, וגם הוא לא יותר נורא מממגורות דגון ובטח שפחות ממלון מרידיאן.
רוב המיזמים בכלל לא נוראים בעיני 524427
מהאילוסטרציות של הפולינום הוא נראה גדול בהרבה מדגון וממרידיאן. מה גם שדגון לא ממש חוסם את הנוף מהכרמל (למרות שהוא מנסה), והפולינום כן.
רוב המיזמים בכלל לא נוראים בעיני 524429
נו, עכשיו צריכים רק לבנות בניין שייקרא NP ונוכל סוף סוף להכריע אם NP>P.
רוב המיזמים בכלל לא נוראים בעיני 524730
לעניין עדות הקופי-פייסט - לדעתי, כשבונים בניינים גדולים מאוד, האלגטניות מחייבת חזרתיות. ניסיון להכניס גיוון בתוכם יגרום לרעש חזותי נורא. "מבטחים" נהדר בעיניי (רק המבט מכביש החוף; טוענים שגם מקרוב ומבפנים הוא רב-ערך אדריכלי, אבל אין לי מושג).

בעניין הפולינום, אני איתך שהוא פחות נורא ממגדלי חוף הכרמל (מלון מרידיאן), ואני אוסיף שהוא פחות נורא מכמעט כל בניין גדול שנבנה היום בארץ (בחיפה, חוץ ממגדלי חוף הכרמל, הגיע הזמן להתחיל להשמיץ את פשע מס' 2 מהזמן האחרון, מלון "הולידיי אין"). במבט מהמושבה הגרמנית, על-פי ההדמיה בקישור, הוא באמת חוסם את הנוף (אבל זה לא שהיום יש שם מי יודע איזה נוף לים); בהדמיות אחרות, נניח במבט מגבוה (ובחיפה יש הרבה מבטים מגבוה) הוא אפילו מוסיף.
רוב המיזמים בכלל לא נוראים בעיני 524732
זה נפלא מבינתי האסתטית, אבל איך אפשר לקרוא למרידיאן נורא, ועל הפולינום לומר שהוא "מוסיף"? יש הדמיה יפה כלשהי שפספסתי?

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים