תקליטים תקליטים ועוד קצת תקליטים 52454
עם כל הכבוד לספרים (והכבוד גדול), אין ספק שהתקליטים עולים עליהם במספר כמו גם בסנטימנטים. אני באופן אישי מתחבר הרבה יותר לתקליט טוב מלספר טוב. יש לי לפחות 600-700 תקליטים בבית, בערך שני שליש נאספו על ידי אבא שלי ואת השאר קיבלתי מחובב מוסיקה שמאס בהם (איך?). לפחות שני שליש מהאוסף הוא רוק קלאסי-פרוגרסיבי-פסיכודלי (מחק את המיותר) משנות ה60-70. מישהו הזכיר פה את בעיית הזמן שבהאזנה למוסיקה - אין נכון מזה. כדי באמת להעריך תקליט צריך לשמוע אותו כמה פעמים ועם רווח זמן מספיק בין שמיעה לשמיעה, וכשיש לך מאות מהם ומקסימום חצי שעה עד שעה ביום לשמוע אותם זו משימה כמעט בלתי אפשרית.
ספרים טובים בעיקר לנסיעות ארוכות, אין דרך טובה יותר להעביר שמונה שעות באוטובוס מהגליל למדבר יהודה מאשר לקרוא (אלא אם אתם משתייכים לחבורת חסרי המזל שקריאה תוך כדי נסיעה עושה להם כאב ראש). דרך אגב, גיליתי היום משהו מרעיש עולמות - לפני מספר ימים גיליתי בספריית בית הספר גירסה מאויירת לחוות החיות עם איוריים מעוותים ומטורפים לחלוטין, והם הזכירו לי מאוד את האיורים מהספר Fear and loathing in Las Vegas שיש לי בבית, אז בדקתי וזה אכן היה אותו מאייר שנקרא רלף סטדמן! אז מעכשיו אני מחזיק מעצמי מומחה לזיהוי מאיירים, ואם מישהו מכיר עוד ספרים שהוא אייר אני אשמח לשמוע.
זיהוי כוריאוגרפים בסירטי קונג-פו 54422
כושר זיהוי:
הייתי בספריית וידאו של האוזן השלישית, בטלויזיה הוקרן איזה סרט קונג פו. שמתי לב שהוא נורא נורא מזכיר את המטריקס. אמרתי את זה לחבר שלי שאמר את זה לחבר שלו (שמאוד מתמצא בקונג פו בכלל וסרטים בפרט) והוא אמר שזה אותו כוריאוגרף שתכנן את הסצנות האלה וכן שיבח אותי על העין החדה שלי.
אני חושב שזה יותר מרשים מכושר זיהוי של ציירים ו-זה לא יפה לצחוק על אנשים שלא יכולים לקרוא בנסיעות.
יש לי עוד כשרונות שלא ישפרו לי בכלל את החיים: אני יכול לקלוע את הסבון שלי בגמר השימוש מהדוש אל הסבוניה של הכיור (2.5-3 מטרים), כמו כן אני מסוגל לזרוק בגדים מקופלים מהמיטה אל תוך הארון (2.5 מ') ושישארו מקופלים. אני גם יכול לירוק מסטיק שטעמו פג אל האויר ולבעוט אותו אל תוך פחי זבל או אפילו חלונות פתוחים בקומה ראשונה מעל הסביח של עובד.
אבל בכדורסל אני ממש גרוע וחבל.
זיהוי כוריאוגרפים בסירטי קונג-פו 54540
נראה שאתה סובל מעודף קואורדינציה...
סליחה שניה, 58764
אבל שואלים פה אם אתה אח של גלעד.
רגע, אבל מי שואל? 58831
לא נראה לי שהוא יקרא את זה בקרוב, אז כן.
מיכאלה נורא רצתה לדעת 59217
לא שהיא מכירה מישהו מכם, כן?‏1 אבל מצד אחד אומרים לה, תקראי את האייל, תקראי את האייל, מצד שני היא בחורה. לא מתעניינת בפוליטיקה, לא מבינה בפילוסופיה, לא למדה פיזיקה באוניברסיטה (דווקא הייתה עתודאית בטכניון!!). אתה מבין? אז כשהיא כבר קוראת היא מרפרפת על הכל, ומחפשת רק את הקטעים המצחיקים, והאוף טופיקיים. וגם נטפלת לשטויות. "אולי תשאל שם אם ההוא זה האח של ההוא?" וכל מיני כאלה.
אה, והיא ביקשה להגיד שהיא גם שמעה לא מזמן שיר של שמעון גלבץ ברדיו. אבל היא לא זוכרת איך הקריין ביטא את שם המשפחה שלו, ככה ששנינו עדין לא ממש בטוחים איך אמורים להגיד את זה.

1 אם אחד מכם הוא רווק נאה (אתה יודע מה, עזוב נאה), בן יותר מ 27, פנוי לקשר רציני, ובשל בשביל הדבר האמיתי, אז היא בהחלט הייתה שמחה להכיר.
Gelbetz 59222
מי שמדבר... 59224
תוסיף כבר את הגרש!
מי שמדבר... 59293
תוסיף אתה. http://www.eastcoastentertainment.com/Comedians/Mitc...
"מיכאלה", מה? 59245
תגובה 59198

ולמה אפליית הגיל הגסה?
נורא רצתה לדעת (?) 59264
אז היא לא בלונדינית בת 24. אפשר לחשוב. חוץ מזה כן יש לה כל מיני קשרים, בחלונות הנקרא לזה בינוניים. היא כותבת מאוד נחמד, מתנגדת בנחרצות לניסויים בבע"ח, בתיאוריה היא רצתה להחרים את אלי הורוביץ, עוד הרבה לפני שמישהו כאן שמע עליו. בפועל היא ממשיכה לגלוש דרך אינטרנט זהב, אבל היא לא משתמשת בפאנטן, וזה השמפו שעשה לה הכי טוב לשיער (מי אמר שניסויים בבע"ח לא עובדים?). היא גם הייתה שותה בצימאון ובהשתאות את תורת ע"ב, אבל מה לעשות שהיא בחורה, וזה לא בשבילה ותמיד היא נרדמת באמצע. (אגב, ע"ב פנוי?).
לגבי אפליית הגיל, אם אתה או אחיך בשלים לדבר האמיתי (למקרה שלא הייתי מספיק ברור, הוא כולל כוס שבורה, טבעת על האצבע, ואולם עם כמה מאות מוזמנים), כבר בגילכם הצעיר, אז יכול להיות שיש על מה לדבר.
אה, ותודה ליובל. בזכותך לא נקרא יותר לשמעון galbatz.
ערן בילינסקי- מתבקש לקבלה! 59269
ערן בילינסקי- לקבלה בבקשה!
(גולגר, אחורה, אתה צעיר מדי).
פיטר-פן בן 27 59875
מי אמר שאני בשל לדבר האמיתי?
נו, שוין 59913
לא רוצה לא צריך, ינטל לא תכריח אותך. ודווקא מיכאלה בחורה טובה (וגם חופפת).
אבל תגיד לי בויצ'יק, הפרופסור שלך, זה,
נו איך קוראים אותו, גם כן ע"ב, לא?
עודד בלגן... בלבן, בלבן!
א קיצר, הבלבן הזה, הוא בשל? אם כן תשלח אותו אלי, טוב?
מצטער, הוא נשוי באושר. 59915
ערן בילינסקי- מתבקש לקבלה! 62844
אני פנוי וגם בשל (יש שיאמרו בשל מידי, על סף ריקבון).
איזה קטע 62894
גם למיכאלה יש חתול שקוראים לו מיצי.
אנחנו נשקול את מועמדותך וניתן לך תשובה.
אפשר בינתיים עוד קצת פרטים, כגון גיל, גובה, ומראה כללי? אתה יכול גם לתת מראי מקום אם כבר פירטת בעבר. לצערנו לא יוצא לנו להגיע לאייל בתדירות מספקת.

תודה
איזה קטע 62995
תגובה 53755
פרטים נוספים:
גילי הוא 33, אני מביט על העולם מרום של 172 סנטימטרים, זה אמנם לא הרבה אבל לו הייתה כתפי הנמוכה מתיישרת מול זו הגבוהה היו נוספים לגבהי כחמישה סנטמטרים נוספים.

אני סובל מבעיית קשקשים כרונית אבל יש לי כפיצוי על שלל המגרעות הללו, יש לי זיקפה תמידית.
אהה, אני גם לא שמן בכלל (למעשה אני רזה, מאוד, 42 קילוגרמים אבל אני עובד על זה).
מה עוד, אני גר ברמת גן, עובד כמלצר ומבריח אורחים לא קרואים במסעדה טריפוליטאנית, נוהג בפורד פיאסטה ישנה,
סגנון הלבוש שלי הוא ספורט אלגנט.

אם את עדיין מעוניינת, אשמח לקבל פרטים עלייך.
130090
יינטה על פי תרגום דן אלמגור

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים