קשה לסכם 524615
(כבר כמה שבועות מציקה לי ההרגשה שאני צריך לכתוב כאן משהו, ולו רק כדי שלא ייווצר הרושם ש"האייל" חלף דרך חיי לבלי השאר זכר. טוב שיש חופשת לידה.)

בקצרה:

- פגשתי, וירטואלית ו-IRL, כמה מהאנשים המעניינים ביותר שפגשתי מימי. גם אנשים שהכרתי שטחית או מרחוק זכיתי להכיר מקרוב יותר.

- נחשפתי (קשות) לכמה נושאים עליהם ידעתי מעט מאוד, ועכשיו אני יודע מעט מאוד פלוס קצת. בראש הרשימה: פוסט-מודרניזם, פילוסופיה של המתמטיקה, ליברטריאניזם וסוגים של אפולוגטיקה יהודית. אין לי ספק שדעותי בנושאים אלה השתנו מאוד אבל קשה לי לתאר איך. ברור שלמדתי משהו על בערך אלף עניינים אחרים, ורק על מיעוטם אני מצטער.

- גיליתי שאני מסוגל לכתוב מאמר פופולרי קריא (ותגובות קצת פחות קריאות), וגיליתי גם שזו עבודה קשה. זו היתה תגלית חשובה עבורי.

- יחד עם זאת מצאתי שאני מסוגל, בקלות רבה הרבה יותר, לכתוב דברים שייראו לי כעבור שנה-שנתיים חיוורים, טפשיים ומיותרים. עצה: כשאתם קוראים פתילים ישנים, היזהרו מקריאה חוזרת של תגובותיכם-שלכם. התרכזו בתגובות של עוזי.

- אני לא יודע מה בדיוק היה קורה לעברית שלי ללא "האייל".

תודה מקרב לב ליוזמים, לעורכים, לכותבים ולמגיבים.
קשה לסכם 524691
>חיוורים, טפשיים ומיותרים

האזהרה של אובמה באה בדיוק בזמן?

קשה לסכם 524697
אני לא יודע מה עדיף: לקרוא דברים שכתבת לפני שנה-שנתיים ולגלות שהם חיוורים, טפשיים ומיותרים, או לקרוא דברים שכתבת לפני שנה-שנתיים, ולגלות שבהשוואה לאז מה שאתה כותב היום הוא חיוור, טפשי ומיותר.
קשה לסכם 524708
אגב סיכום - המאמר שלך על משפט גדל, לטעמי אחד הטובים מאילו שקראתי כאן. מדי פעם אני מוצא את עצמי קורא בו (ויותר מכך - בדיון) ונהנה מחדש. לא לשווא אחי חצבת!
קשה לסכם 524946
תודה רבה.
קשה לסכם 525008
איפה פגשת פוסטמודרניזם באייל? לי מאוד חסרים כאן כמה כאלה.

ואכן, המאמר שלך היה קריא אפילו עבורי. וזאת הפעם הראשונה שהבנתי משהו במתמטיקה. תודה רבה.
קשה לסכם 525053
הממממ... זו שאלה מכשילה? המאמרים של שמעון גלבץ, למשל. כמה דיונים באייל גם הניעו אותי לקרוא ספרים שלא הייתי קורא אחרת (לאטור, בארת, דלז וכאלה - יש רשימונת בתגובה 335601). לא שהבנתי הרבה, כידוע, אבל לפחות גיליתי משהו על מגבלות האינטלקט שלי.

(ואני מאוד שמח על עניין המאמר!)
קשה לסכם 525056
מכשילה? אני? אין מישהו שכוונותיו זכות וטהורות כמוני. אני עובר ליד בחורות בסימטאות חשוכות באמצע הלילה ולא רק שהן לא נרתעות. הן אפילו לא שמות לב.

לא, חשבתי שהתכוונת שנחשפת באמצעות האייל. ניסיתי לחשוב מי מהמגיבים כאן הוא כזה ולא מצאתי. אבל עכשיו הכל ברור.
קשה לסכם 525154
חוץ מהמאמרים המצוינים של שמעון, היו כמה מאמרים פ''מ ברוחם או במסר שלהם. נדמה לי שהביקורת על ''בטיפול'' היתה כזו, למשל.
קשה לסכם 525072
גם אתה לא חלפת דרך האייל בלי להותיר זכר. על המאמרים שלך כבר דיברו, אני זוכר לטובה רבות מהתגובות שלך.
קשה לסכם 525074
שלא לדבר על המפגש שהוא אירגן.

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים