נהג אגרסיבי אחד יותר מדי 526961
כשעברתי לגור בבית הנוכחי, אחד מהשיקולים היה נושא התנועה ברחוב, או ליתר דיוק מיעוט התנועה. החיים במקום קטן שהרחוב היחידי שבו לא מוביל לשום מקום (חוץ מאל בתי הישוב כמובן) מאפשרים גם שקט וגם תחושת בטחון מפני הסכנות שבכביש. כשגרתי בקרית אונו דאגתי תמיד לחתולות, שלא ידרסו. גם שם, גרתי רק ברחובות צדדיים עם תנועה דלילה יחסית, אבל אין מה להשוות למיעוט התנועה כאן.

אז היום הבועה שלי התנפצה. נהג לא ידוע (אף אחד לא ראה מי זה היה, אבל לי יש החשדות שלי), שנסע במהירות מופרזת לחלוטין הרג את סילבי. היא כמעט הספיקה לברוח, עוד 20 ס"מ והיא היתה מגיעה למדרכה, מטר וחצי מהשער לחניה, 5 מטרים מהבית. אבל בגיל 9 וחצי היא כבר לא היתה החתולה הזריזה שהיא היתה פעם, אולי גם החושים שלה כבר לא היו חדים ואולי גם היא חשבה שבישוב שקט ורגוע כזה לא צריך לפחד ממכוניות.

עברו 6 שנים מאז שכתבתי את תגובה 172887, אני כבר לא רק "הורה" לחתולות אלא גם הורה לילדים, שמחר בבוקר, כשנלך כמו בכל בוקר "לתת אוכל לחתולות", ישאלו "איפה סילבי?". ההתמודדות הפעם תהיה כנראה שונה, אבל תחושת האובדן היא בדיוק כמו אז.
נהג אגרסיבי אחד יותר מדי 526965
אוי. תנחומי.
נהג אגרסיבי אחד יותר מדי 526979
דומני שדריסת חתול היא עברה פלילית (שאיננה נאכפת). יש לך פרטים של הנהג?

אני מצטרף לתנחומים.
נהג אגרסיבי אחד יותר מדי 526980
תנחומיי.
נהג אגרסיבי אחד יותר מדי 527016
אוי :(
תנחומי
נהג אגרסיבי אחד יותר מדי 527018
אוי, עצוב, תנחומיי.
נהג אגרסיבי אחד יותר מדי 527035
תודה על התגובות המנחמות.
להפתעתי הילדים דוקא קיבלו את זה בבגרות ובהבנה. ההסבר, שסילבי חצתה את הכביש בלי להזהר, מכונית דרסה אותה והיא מתה, סיפק אותם והם לא חקרו בנושא יותר מכך.
נהג אגרסיבי אחד יותר מדי 527057
אם ההסברים נקלטו תוכל להתנחם בכך שבמותה ציוותה להם את החיים.
נהג אגרסיבי אחד יותר מדי 527395
על מגש של כסף?
נהג אגרסיבי אחד יותר מדי 527402
על מגש של אזהרה: ילדים, תראו מה שקורה כשלא נזהרים בכביש.

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים