חסרים הציטוטים הבאמת מעניינים שלו מתוך הכתבה 536430
"בראיון עמו, שהתקיים ב"מכון מאיר" הדתי, לפני מינויו למדען הראשי, אמר אביטל: "תחום אחר של המדע שהוא בעייתי זה הביולוגיה או מדעי החיים והסביבה. יש שם המון יסודות שעומדים על כרעיים של תרנגולת". בתשובה לשאלת המנחה, אם הוא מתכוון לכך "מבחינה מוסרית", ענה אביטל: "כן, בוודאי מוסרית. מכיוון שכאשר התורה שלך מתבססת על תורת ההתפתחות של דרווין והנגזרות שלה, אתה מתבסס על יסודות לא-אמוניים, כלומר, אין אלוהים, יש משהו מקדם, והיו התפתחויות כאלה ואחרות אקראיות, שהביאו אל היצור שהוא נזר הבריאה - שזה האדם".

בהמשך הראיון ב"מכון מאיר" אמר אביטל: "כל הסממנים של דת פנאטית נמצאים שם (בארגוני ירוקים, א"ק) - קנאות והרבה רוע. הירוקים אומרים ש'יישרף העולם - רק שיהיה ירוק"'. בתשובה לשאלה האם הוא נוהג למחזר, השיב: "אני מתאמץ לשים את הפלסטיק בפח אשפה רגיל. כדור הארץ לא הולך להיות מושמד. הקב"ה הבטיח לנו...וההשפעה של האדם היא זניחה"."

אני מחכה לראות האם הוא יגיש תביעת דיבה נגד "הארץ" על הוצאה נפשעת של דבריו מהקשרם. אם הוא עומד מאחוריהם צריך לבעוט אותו על טיל.
חסרים הציטוטים הבאמת מעניינים שלו מתוך הכתבה 536433
בכלל, עיון באוסף ה"מאמרים" שלו במעריב‏1 מגלה אדם שבולט בטפשותו אפילו בעמודי הדעות במעריב. אם הוא מדען ראשי במשרד ממשלתי כלשהו, אפשר בשקט למנות את מנחם בן לשר חוץ ואת אייל גפן לראשות הממשלה.

1 http://www.nrg.co.il/gevanew/owa/MORE.OPINIONS?pWrit... (יש להשתמש בקדימה ובאחורה על מנת לקרוא שטויות נוספות)
חסרים הציטוטים הבאמת מעניינים שלו מתוך הכתבה 536444
במעריב היו צריכים מישהו שיחליף את שמואל שניצר המנוח ולכן לקחו אותו. זה אותו עיתון שמעסיק גם את מנחם בן, בן כספית ובן-דרור ימיני.
חסרים הציטוטים הבאמת מעניינים שלו מתוך הכתבה 536469
ואת אייל ברקוביץ' למאמן הנבחרת.

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים