תשמעו אני מאוכזב 541508
390 תגובות ואף אחד לא מזכיר את י. פופק (לימים י. פופק ז"ל), הדמות הכי הכי די בסדר שהייתה באינטרנט בעיברית.

אתם הייתם לו כמו הורים‏1 .
ככה שוכחים דמות פיקטיבית? ממש כואב הלב.

1 כשאני אומר שהייתם כמו הורים אני לא מתכוון לכך שבעלתם פסטרמות או הסתרתם אותו מתחת לסינר כשהילדים מהגן היו באים להרביץ לו.
אני מתכוון שנתתם לו את הבטחון הכוזב בפוטנציאל העצמי שלו, נטעתם בו אופטימיות שקרית ושלחתם אותו להתרסק בבלוג כושל. כמו הורים.
תשמעו אני מאוכזב 541513
זהו רגע של שוד ושבר ושל עמידת דום מתוחה לצלילי החצוצרה הנוגים של "תיכף יזכור עם ישראל ואחר כך תיכף ישכח", אבל אהבנו את פופק, אהבנו כל כך! ואני אישית - המילה "פחבלט" היא מאבני היסוד של עולמי המרוסק ואישיותי המנופצת.

אגב, לא נעים לבשר לך, אבל בעלנו פסטרמות. אתה כמו כל הילדים. הם תמיד בטוחים שההורים שלהם לא עשו את זה. ומר רדלר שבא עכשיו במיוחד לרגל המצב... אממ... הוא בעל לא רק פסטרמות - גם את איציק שי"ן, מלפנים, מאחור, באוזן, בנחיר השמאלי, בחור שבשן הבינה הכואבת, ולו היו לו, לאומלל, עוד חורים - אין לי ספק שמר רדלר היה דואג גם להם. ואין מרים קול וזועק לנוכח מעשה הנבלה.
<סרקזם>‏1 541516
חשמנית - אני חושב שהדברים שאת אומר כאן חמורים מאוד.

ראשית, כפי שידוע לך היטב, דבריך הם שקר. שנית, מאחר שאת חייבת להיות מודעת לכך שמדובר בשקר (שהרי המצאת את הדברים) זו גם הוצאת דיבה.

כדי לחסוך לכולנו, ובוודאי לאנשי "האייל" שאינם צריכים כאב ראש כזה, אני מבקש ממך, בנימוס המרבי האפשרי בנסיבות אלו, לחזור בך ולומר כאן בצורה מפורשת כי את הדברים שכתבת המצאת וכי הם שקר וכזב.

1 התג הזה אינו חביב עליי במיוחד, אבל כדי לחסוך לכולנו, ובוודאי לאנשי "האייל" שאינם צריכים כאב ראש כזה, נתחיל להשתמש בו.
<סרקזם>‏1 541521
מילא להשמיץ את אורי רדלר, אבל לטעון שפופק לא הוזכר בדיון הזה?
<סרקזם>‏1 541524
עד עכשיו רק בתגובה 541122. פלא שהוא מאוכזב מהיחס? באמת לא מגיעה לו כפיות טובה כזאת.
<סרקזם>‏1 541567
תגובה 116288.

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים