הספד בטרם זמנו 543512
לצערי נראה שיש צדק רב בדברי דובי. גם מי שנמשך לאייל בגלל זכות התגובה והפיתולים הבלתי צפויים של פתילי הדיון, נוכח בסופו של דבר כי נשמתו של האייל הקורא היא בלתי ניתנת לפירוק. החבילה הכוללת של מאמרים גבוהי-מצח, תגובות מושקעות ומערכת המונעת את הפיכת האתר לטבלואיד של טוקבקיסטים היא שיצרה את יחודו של האייל והיא שהביאה את מרבית המשתתפים המתמידים אליו. פירוק החבילה אולי יאריך את חייו את של האייל אבל לבטח גם ישנה אותו באופן שמה שהיה לבטח לא יהיה עוד.

אי לכך, ארשה לעצמי לומר דברי תודה גם אם הם בטרם זמנם.
בניגוד לאלו שטענו כי האייל פגע בחייהם שמחוץ לרשת, אני חש כי האייל תרם ושיפר הרבה את חיי החברה שלי. יתכן שבזכות האייל נותרו לי עדיין ידידים לא וירטואליים. כוכחן בלתי נלאה וכאספן עיקש של טריביה לא רלאבנטית, לא יכולתי שלא לחוש את ענות נפשם של אלו שאתרע מזלם להיות חברי ומכירי ונקלעו שלא בטובתם לדיון איתי בפרשיה שעניינה רק אותי. למען האמת אני חייב לציין שלא מעט פעמים מצאתי עצמי נגרר שלא בטובתי לויכוח שכלל לא היה לי עניין בו.
הבמה לענייני תרבות ואקטואליה באייל הקורא אפשרה לי למצוא את עשרת האנשים שהתעניינו בדיוק בעניין בו התענייתי ולנהל דיון מפורט ומעמיק תוך הידיעה הודאית שאיש מן המתדיינים אינו מאזין שבוי ואיש אינו כופה עצמו לטורח על עמיתו. כמוכן אפשרתם לרבים וגם לי להביע את דעת ההדיוט שלנו בעניינים בהם איננו בני סמכא או בעלי רקורד אקדמי או מקצועי.
בקיצור, חושד אני בכם שהפכתם אותי לאדם נסבל יותר ועל כך תודתי לכם.
הספד בטרם זמנו 543515
רגע-רגע-רגע, איזו חבילה מפרקים, או איזה חלק מפרקים ממנה, או באיזה אופן?
הספד בטרם זמנו 543530
את חלק המאמרים?
הספד בטרם זמנו 543534
אתה מוזמן לכתוב מאמר :-)

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים