חיים קלים בדיונים ארוכים 54465
כשהוספתי את עניין התגובות ה"סגורות", כדי להקל על איתור תגובות חדשות בדיונים שכבר קראתם, גודל דיון ארוך יחסית היה כ- 250 תגובות, פחות או יותר.

כיום, מאמרים עם כ- 1000 תגובות כבר אינם חיזיון נדיר, וכדי לקרוא תגובה חדשה או שתיים במאמר שכזה, יש לדפדף על פני דפים שלמים של תגובות סגורות...

היום הותקן עדכון חדש בתוכנה, שנועד להקל עוד יותר על קריאת תגובות חדשות בדיונים ארוכים במיוחד. אם תגובה מסוימת אינה חדשה, ואין אף תגובה חדשה "תחתיה" (בכל "עומק" שהוא), התגובה (ראש הפתיל) תוצג סגורה, וכל התגובות "תחתיה" לא תוצגנה כלל. מספר התגובות הכולל בפתיל (כלומר, תגובה זו + כל התגובות תחתיה, כולל תגובות לתגובות) מופיע, וסימון גרפי מיוחד מציין שמדובר בפתיל שלם ש"מקופל" לשורה אחת.

התוצאה היא דף קצר יותר, "כבד" פחות (לפעמים במאות קילובייטים), ובעיקר - דף שקל יותר להתמצא בו.

אני מקווה ששיפור זה יעזור למי שמתעמק בדיונים הארוכים יותר. היעד הבא הוא למצוא כיצד ניתן לעזור למבקרים *חדשים* באתר להכנס לתוך דיונים ארוכים קיימים, ולהתמצא בהם מבלי לאבד את הסבלנות.
העיצוב הגרפי נפלא 54467
מצוין! 54477
סליחה שלא ניצלתי את ההזדמנות לומר את זה קודם, אבל לדעתי יהיה יותר טוב אם המלל "(6 תגובות בפתיל)" יופיע באותיות קטנות יותר.
מצוין! 54479
מסכים עם המלצתו של מיץ, ורוצה לתרום עוד עצה קטנה:
לבטל את המגבלה שפותחת רק את עשרת התגובות הראשונות בדף ה-Thread.
אם אני לוחץ על תגובה "סגורה" מהמאמר המקורי, אני רוצה לראות את כל התגובות לה, ולא רק את אלו הראשונות. (שהן לרוב תגובות לתת-התגובה הראשונה, ולא בהכרח להודעה המקורית, אליה נכנסתי)
חיים קלים בדיונים ארוכים 54532
תודה על השיפור.

כפי שהצעתי לך בזמנו באימייל, פתרון לנושא התמצאות מבקרים חדשים בדיונים מתמשכים יכול להיות כפתור ''כותרות בלבד'' ליד האפשרות שקיימת היום לקבל את ''הסיפור המלא'' בכל דיון. כך יוכל מבקר חדש בדיון להחליט איזה פתיל לפתוח לפי כותרתו.
חיים קלים בדיונים ארוכים 54546
חשוב על ההפתעה המצפה למי שיפתח את ''סליחה על התגובה הקצרה''.

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים