פרס לכלואים - האפשרות לאנוס? 545681
לנוכח תגובות צוהלות רבות בציבור הישראלי, שחלקן לא נעלמו מהפורום כאן, המבטאות שמחה לנוכח ההתעללות באותו אנס, ניתן לשאול ולתהות, האם המקום היחיד בישראל שבו ניתן לאנוס ולצאת מזה בלי עונש - הוא בבתי הכלא?
רוצה לומר: הומוסקסואלים בעלי גוף חסון, שלא מצליחים להשיג יחסי מין, או כאלה שמעדיפים לבצע אונס, כל מה שהם צריכים הוא לבצע פשע ולהגיע לכלא - ואז יפתחו לפניהם כל דלתות הפנטזיה?

האם משהו לא מסריח בסיפור הזה?
נותנים עונש נוסף לעבריין, ע"י אינוסו, ובכך נותנים פרס לשרשרת ארוכה של עבריינים, שנהנים בתקופת הכלא מהאפשרות לאנוס ולאנוס חופשי בלא לתת דין וחשבון?
האם זה הגיוני? חוקי? דמוקרטי?

אני מתבייש ברשויות השב"ס שלנו, שכפי המתואר מעלימים עין ממקרים רבים של אונס בתוך התאים, אם בגלל אדישות, ואם בגלל סאדיסטיות (כפי שנמסר גם סוהרים משתתפים לעתים בחגיגות, באישון ליל, ומבלי שהקורבן יכול לזהותם או להתלונן).
פרס לכלואים - האפשרות לאנוס? 545728
אאל''ט, בספר הפרפר מופיע תהיה דומה. ואין לו שום קשר רשויות השב''ס שלנו.
פרס לכלואים - האפשרות לאנוס? 545972
אין לי ידע מסודר על כך, אבל לפי המקובל, אונס בכלא (ויש אומרות: לא רק שם, אבל זה דיון אחר) הוא הרבה יותר עניין של יחסי שליטה והשפלה מאשר מין לצורך עינוגו של האנס, ובכלל נעשה על-ידי סטרייטים. כלומר, הוא בעצם סוג של מכות. זה כמובן חמור כשלעצמו, וראוי להתאמץ למנוע את זה (כמו מכות). אני בספק אם יש תופעה של הומואים שמגשימים בכלא פנטזייה (ואפילו אם הם הגיעו לשם מסיבות אחרות). אני מנחש שלהפך, היותו של אסיר הומו היא משהו שמאוד מפחית ממעמדו החברתי שם, והוא צריך להיות *מאוד* חסון-גוף (או מאוד כריזמטי) כדי להתגבר על כך. יותר סביר שהוא ייאנס משיאנוס.

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים